Robin Weigert

6,7
2 977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Weigert

jedyna rola jaką ją kojarze ale ciekawy byłem kto nią gra ??do tego to zdjęcie jak z ładnego balu.. miodzi to się nazywa AKTORKA
sztuka

TCJ

Ona jest bardzo ładna, myslę, że bym jej nie poznała w innych produkcjach po Deadwood, grala w wielu serialach, ktore widzialam, a w ogole jej nie kojarze.

użytkownik usunięty
fune

Na potrzeby Deadwood, aby jej postać wyglądała bardziej realistycznie nawet zapuściła włosy pod pachami (odcinek 11 sezon 2, kiedy wchodzi do balii z wodą). Pozazdrościć oddania.
(chyba, że w życiu codziennym też nie goli, to co innego).

TCJ

jestem na etapie oglądania Deadwood i chciałem zobaczyć czy grała gdzieś indziej czy tylko miała fuchę w Deadwood podpierając głową ścianę:)))
okazuje się że widziałem ją wielokrotnie -niesamowita metamorfoza a ten akcent super

TCJ

Genialna jako Jane. Jedna z najlepszych ról kobiecych, jaką widziałem w telewizji.

TCJ

No inne role ma typowo kobiece. bardzo dobre ale nie wybijające się jakoś specjalnie lecz to co zrobiła w Deadwood to mistrzostwo nanajwyższym pułapie. Szacun Wielki !! No np w Jessice Jones ją obserwowałem ale dopiero na filmwebie połączyłem ją z Deadwood i mi kopara opadła :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones