Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Ucieszyłam się na wiadomość że mają kręcić kontynuację "Pani Doubtfire", a tu nagle dowiadujesz się że już żadnego nowego filmu z ulubionym aktorem nie obejrzysz. Pozostaje mi pocieszyć się tym, że jest sporo filmów z Robinem których nie widziałam jeszcze. Ale oglądając je, będzie mi potrzebna spora ilość chusteczek :( Mimo, że aktorów nie zna się osobiście, to bardzo mi go brakuje. Nie mogą się otrząsnąć po tej wiadomości i jeszcze pewnie długo tak będzie.

karolina922

Mam dokładnie to samo :(
Nie miałam pojęcia, że zmagał się z depresją i był uzależniony od narkotyków....mój ulubiony aktor od czasów Jumanji, wychowałam się na filmach z jego udziałem, uwielbiałam oglądać go na ekranie...świetny aktor i inteligentny człowiek, będzie mi go brakować.
A nie tak dawno obserwowałam go na twitterze i widziałam jak zamieszcza swoje zdjęcia! Szok...

slizu

Ja również się wychowałam na filmach z jego udziałem. Ta wiadomość strasznie mną wstrząsnęła. Po raz pierwszy dzisiaj zdarzyło mi się rozpłakać po śmierci nieznanego osobiście człowieka.

karolina922

['] RIP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones