Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams
arazjel

Niestety.
Zawsze było w nim coś niepokojącego.

szulimka

A skąd taka odzywka? Czyżbyś chciała się wyżyć na mnie za ciężki dzień? Pff, spokój, dzieciaczku.

Mowiacy_do_reki

Tyle razy usuwano twoje wpisy, że nie można cie trktować poważnie

szulimka

I co z tego, że usuwano? Skoro to ty się nadajesz do usunięcia?

Mowiacy_do_reki

Kolejny przykład twojego nieogarnięcia. Wstyd. I nie lataj za mną po tematach.

Amerrozzo

Przecież to właśnie ty za mną latasz. Hahaha, co za kłamca. Żałosny jesteś.

Mowiacy_do_reki

Robisz z tego tematu pośmiewisko. Nie czas i nie miejsce. Uspokój się i nie lataj za mną po tematach, ostatni raz ci to mówię.

Amerrozzo

Ty jesteś pośmiewiskiem całego filmwebu. Oczywiście, tutaj też przyleciałem za tobą. Bosko, hahahaha. To jest temat o śmierci Robina Williamsa. Nie masz żadnych skrupułów. Żałosne.

Mowiacy_do_reki

Jak do ściany... W tym temacie nie licz na inne moje reakcje, już wiem, że niepotrzebnie się kiedyś do ciebie życzliwie odezwałem, bo od tamtej pory latasz za mną po tematach. Bez odbioru.

Amerrozzo

Znowu mnie cytujesz. Eh, żałosne. Lubisz się ośmieszać.
Jestem twoim psychofanem, bo tu za tobą przylazłem - proszę cię, hahahahaha.
Ty do mnie życzliwie? Buahahaha, to dlaczego jesteś tak gnojony na filmwebie?
Tutaj też za tobą przyleciałem. Hahahaha.

arazjel

http://www.tmz.com/2014/08/11/robin-williams-dead-commits-suicide/#ixzz3A84fprS6

arazjel

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-28749702

potwierdzam :(. Ciekawe jakie były przyczyny. Ma ktoś jakąś hipotezę?

Brel

Podobno miał depresję

ala27

Ostatnie niepowodzenia zawodowe mogły być w jakimś stopniu przyczyną samobójstwa. Niedawno czytałem że zdjęli serial w którym grał i nie mógł znaleźć dla siebie roli w żadnym sensownym filmie. Dla tak dobrego aktora jakim był (niestety już był) Williams musiało być to duże obciążenie.

heisenberg_filmweb

Robert De Niro też narzeka na brak dobrych ról. To raczej sprawa choroby, a nie tego, jak wielkim się jest aktorem.

Mowiacy_do_reki

Dokładnie. Do tego od lat miotał się z tymi narkotykami. Tak czy owak wielka szkoda.

_jaross_

Dragsy są depresjotwórcze. I potrafią takie stany bardzo pogłębić. Brak dobrych ról dla kogoś kto jest z powołania aktorem i tym żyje też zapewne tą depresję pogłębił. Wiek też robi swoje. Jego decyzja. Trzeba uszanować, ale miał dzieci i naprawdę mi ich szkoda, jeśli kochały ojca.

Brel

Tak dokładniej to miał ChADa (choroba afektywna dwubiegunowa) :(

milk_it

Wydaje mi się, że duży wpływ na jego chorobę miał wypadek i późniejsza śmierć jego najlepszego przyjaciela, również aktora, Christophera Reeve'a.

milk_it

to by wiele tłumaczyło.... zawsze odbierałam go jako pozytywną, uśmiechniętą postać, dziwne, że człowiek odbiera aktora przez pryzmat jego ról.

milk_it

Depresję też miał. Podobnie jak Jim Carrey.

Brel

życie jest wystarczającą przyczyną jeśli jesteś wrażliwy i widzisz coś więcej niż czubek własnego nosa

CelineMarie

A ty nadal żyjesz, co to oznacza?

Mowiacy_do_reki

Oznacza, że jest silniejsza.
Zgadzam się z CelineMarie. Życie jest wystarczającą przyczyną.....

mariola1618

Dokładnie życie potrafi przynieść tyle nie wyobrażalnego cierpienia że jedynym wyzwoleniem jest śmierć .
Spoczywaj w pokoju Robin [*]

Gloredhela

Coż za ironia losu ze czlowiek ktory cale zycie dawal radosc innym rozsmieszal ich byl komikiem cierpial na depresje:(( To straszna choroba.Szkoda ze ponownie zebrala smiertelne żniwo :(( Wielka strata :(

monia198923

Odchodzą aktorzy zostają ...celebryci :(

Gloredhela

Trafne spostrzeżenie. Smutne ale bardzo prawdziwe.

mariola1618

Oznacza, że nie jest wrażliwa i nie widzi nic więcej poza czubkiem swojego nosa.

Mowiacy_do_reki

Co Ty tam mozesz wiedzieć. Tyle co nic. Nie oceniaj takich osób, nie masz do tego prawa.

mariola1618

Na pewno wiem więcej lepiej. Ocenianie zostawiam tobie, bo jak widać, lubisz to.
No i naucz się czytać, bo widać u ciebie ciężko z tym.

Mowiacy_do_reki

Wez juz przestan przeżywać jakby Ci krzywdę ktoś zrobil. Zacznij szanować zdanie innych. Myslisz ze kazdy jest taki super silny i poradzi sobie ze wszystkim. Naprawdę Malo wiesz o ludziach w takim razie. Bez odbioru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Ubliżając innym odejmujesz racji tylko sobie. ;) milego dnia i mniej zlosci i nerwów;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

O czym Ty czlowieku piszesz? Jakie znowu pytania mi zadales? To jakiś zart, mam wrażenie ze rozmawiam z jakims gimnazjalista który pisze w kolko jedno i to samo. Normalnemu czlowieku by sie to znudzilo. I przestan mnie wyzywać bo świadczy to tylko o Twojej zlosci i zaburzeniach. Samobójców oceniasz jako egoizm. Kto,Ci daje prawo oceniac ludzi? Poza tym widzę ze juz niektore Twoje wpisy zostawaly usuwane tak jak niektorzy to piszą tutaj i ze tym sposobem nie mozna Cię traktowac powaznie. I wszystko sie zgadza. Twoje pisanie jest nudne. Ja Cię nigdzie nie obrazilam a Ty to robisz notorycznie i tym sposobem widać jaki jestes sfrustrowany. Wez siądź do książek, poczytaj cos i przestan trolować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Jakiej znowu prawdy o sobie? Wmawiasz sobie cos i potem w to wierzysz. Czlowieku znowu piszesz cale 'poematy' produkujesz sie, pocisz nad ta klawiatura. Ty nie zglaszasz komentarzy bo Ty z tego żyjesz, karmisz sie taka pusta produkcja, wszędzie sie wtracisz i zaczniesz obrażać. Jestes takim typowym internetowym trollem. Wlasnie dales tego przykład. Nie będę juz z Toba dyskutować, bo nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a mnie walka z wiatrakami nie nie nteresuje. Do widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones