Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Samotny w tłumie, żona żałuje, znajomi, przyjaciele też, a kto był obok by pomóc ? nikt

maximus_

No właśnie wszyscy żałują, a nie trzeba byc lekarzem żeby widziec że ktoś ma depresję.
Jak mogli tego nie zauważyc ? :/

_Mika_a

Uwierz, że można. Ludzie chorzy na depresję potrafią się świetnie z tym maskować. Czasami nawet sami nie podejrzewają siebie o depresję. Chodzą do pracy, spotykają się z bliskimi, śmieją się. A w głębi duszy cierpią.

_Mika_a

nie wiemy jak było, może odwiedli go od samobójstwa już kiedyś, może nie raz dzięki rodzinie wyszedł z tarapatów.

Fornettka

No pewnie, że nie wiemy i nigdy się nie dowiemy, ale jeśli to była depresja to dziwi mnie, że nie zauważyli.

_Mika_a

skąd wiesz, że nie zauważyli? że nie próbowali pomóc? czasem lata leczenia depresji nie dają rezultatów i człowiek nie wychodzi z choroby

Fornettka

Nie wiem, ale przypuszczam. Myślę i mam nadzieję, że próbowali, oby.

Fornettka

myślę że rodzina i bliscy to kotwica która trzyma nas z nadzieją na lepsze jutro, a jesli jej brakuje, stabilnego gruntu to zostają dragi i samotność ...

maximus_

samotność to jest też pojęcie bardzo względne. człowiek pragnący kontaktu z ludźmi raczej go zdobędzie - zakładając oczywiście, że jest względnie normalny. jednak nawet ludzie których otaczają znajomi bądź rodzina czują się samotni. zawsze są jakieś braki.

Fornettka

cóż, zawsze są, takie jest życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones