Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

jako aktor nigdy mnie nie przekonywał, jakoś go nie trawiłam, nie wiem dlaczego, ale jakoś mi nie pasował

allo_Kitty

Good Morning, Vietnam
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Przebudzenia
Hook
Pani Doubtfire
Buntownik z wyboru
Patch Adams
Między piekłem a niebem
Bezsenność
Nocny słuchacz
+ masa stand upu. Dalej nie przekonuje?

32ywis

ja bym tu jeszcze parę filmów dodała... minęło kilka miesięcy, a ja nadal nie mogę się otrząsnąć... niby go nie znałam, ale czuję się tak, jakby umarł mi ktoś z rodziny

32ywis

No ja na przykład szanuję go bardzo za grę filmową, ale również jakoś średnio go trawię, pomimo że wiem, że aktorem jest niezłym :)
Może dlatego, że kompletnie nie podobała mi się jego rola w jumanji, a to film dzieciństwa, tyle razy go katowałam, że aż mi on zaczął brzydnąć haha :D

użytkownik usunięty
allo_Kitty

nie martw sie nikogo twoja opinia nie obchodzi, mam nadzieje ze ciebie nikt nie trawi.

Boże człowieku on/ona tylko wyraziła swoją opinię. Nie każdy musi kochać tego samego aktora co inni. Ty go lubisz a on/ona nie. Ja osobiście uwielbiałam pana Robina Williamsa, ale moze jej/jemu nie pasowało jego aktorstwo. Zastanów sie co piszesz.

użytkownik usunięty
ililanka

godnym podkreslenia jest fakt ze widzowie w europie maja szanse w ogole ogladac filmy z usa. zamiast dziekowac to jeszcze krytykuja wszystko co sie da, od gry aktorskiej po sam pomysl na film. kazdy 'bozy czlowieczek' to przynajmniej by morde zamknal w obliczu smierci drugiego, a nie wypisywal jak to go nigdy nie trawil

A co to USA jest Bogiem. Oni sie powinni cieszyć, że mogą oglądać europejskie filmy. Krytykować mogą jak im się nie podoba a jej/jemu się nie podoba i nie ma w tym nic złego. Po za tym to, że on umarł nie znaczy, ze teraz mamy wszyscy go wychwalać. Nie wspomne o tym, ze napisał/a, że szkoda jej człowieka.

allo_Kitty

No i ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones