Roch Siemianowski

6,5
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roch Siemianowski

Nie znam Pana Siemanowskiego jako aktora, ale doskonale znam audio-ksiazki w jego wykonaniu. Absolutny i niekwestionowany Mistrz w swoim fachu! Niestety wiekszosc audiobookow w Polsce jest niszczona przez zupelnie nie nadajacych sie do tego lektorow albo nie daj boze przerabia sie je na sluchowiska 50 aktorami i kilogramami sztucznosci na dokladke. O ksiazki czytane przez pana Rocha mozna byc spokojnym.

użytkownik usunięty
stoval

W dossier Rocha Siemianowskiego wyraźnie brakuje takiego działu jak audiobook :)

stoval

Saga A. Sapkowskiego przeczytana przez R. Siemianowskiego po mistrzowsku! Te zmiany głosów dla każdej postaci i w ogóle całość! to jest super profesjonalista!

rybakow71

W pełni się zgadzam. Również saga husycka po prostu wywala sufit.
Pan Siemianowski czyta w taki sposób, że słuchaczowi wydaje się, iż znajduje się w opisywanym świecie, odbierając go wszystkimi zmysłami (Ciri na Korathu) lub stoi tuż obok toczących pasjonującą dyskusję oponentów (Geralt vs Vilgefortz na Thanedd). Godne podziwu jest również to, że ewidentnie męski głos tego lektora nijak nie razi nawet, gdy wypowiadana kwestia wychodzi z ust dziecka ("Mój tatuś jest rycerzem króla Foltesta. Też ma miecz. Większy niż twój!") albo kobiety.

stoval

Arcymistrz, ale zaraz po Panu Krzysztofie Gosztyła :)

melon23

Hmm.. to najwyraźniej kwestia gustu. Dopiero co przesłuchałem Metro 2033 w wykonaniu Krzysztofa Gosztyły i ledwo zdzierżyłem do końca. Ta jego straszliwa hiperwymowa (np. terkoczące rrrrr, majace nadac dramatyzmu) i ślamazarność wypowiedzi kompletnie do mnie nie trafiają. Regularnie przyłapywąłem się na tym, ze gubię wątek. Jak dla mnie do Siemianowskiego nie ma startu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones