Rod TaylorI

Rodney Sturt Taylor

7,5
1 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rod Taylor

Takie doszły mnie słuchy. Najbardziej podobał mi się w "Wehikule czasu" "Ptakach" i w "Olbrzymie"- choć to mała rola.

Hanka_fw

Zmarł w czwartek, 8 stycznia 2015. Dobry aktor, odbierało się go bardzo optymistycznie.

Niesporczak

Jak to możliwe, że redakcja filmwebu nie zauważyła odejścia tak znaczącej postaci dla historii kina ???

grapho71

Zauważyli tyle , że zamiast podać to jako cały artuykuł podali jedynie krótką informację w Biuletynie. Skandal.

Paul333

no;ale w stopce pod zdjęciem-nie ma daty śmierci;w ogóle nie ma śmerci!
http://news-briefs.ew.com/2015/01/08/rod-taylor-dies/?utm_source=zergnet.com&utm _medium=referral&utm_campaign=zergnet_365177&xid=partner_zergnet

dobbiacco_attersee

Akurat zaczęły się Kosmiczne przygody Jennifer i zajrzałem na IMDb co u niego, a tu taka wiadomość. Oczywiście tutaj żadnej informacji, portale polskie też to przemilczały. Ale informacja o kolorze majtek celebrytek musi być. Przykre, że człowiek takich czasów dożył i nawet tutaj nie ma stosownego newsa, wiadomości itp. Fani klasycznego kina nadal żyją, nie tylko ci od Hunger Games i innych Zmierzchów.

Hanka_fw

Napisałam do Redakcji Filmwebu, aby uwzględnili na profilu Roda Taylora datę śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones