Roger Bart

6,7
1 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Bart

no żeczywiście ta scenka z jego przyrodzeniem była świetna xD może mi ktoś pomóc znaleźć ten moment na youtube albo coś bo chciałam zobaczyć to jeszcze raz. nie jestem jakaś ero... tylko to było coś xD

NYC

Skoro kręcą Cię takie rzeczy to proponuje się udać do psychiatry albo coś, obejrzyj sobie "Lęk" gdzie koleś wsadza lasce nóż w pochwę, jak dla mnie to wszystko mało śmieszne, a Ci ludzie którzy to nagrywali mają coś z głowami, należy ich utylizować.. to mogą oglądać nawet małe dzieci na necie, po prostu wstyd i hańba dla ludzkości (i tak już zjebanej).

lokhy

nie no niewiem co mnie napadło a z tymi reżyserami to racja ;/ mają coś z mózgami;/

NYC

Sory że tak się wyraziłem, mówię tylko w swoim imieniu.. Nie chciałem Cię urazić, po prostu dla mnie to naprawdę jest chore.. Pozadrawiam..

NYC

Scena z ptakiem na uwięzi była realistyczna, aż mnie wykręciło, na YT raczej tego nie znajdziesz, trochę za brutalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones