Roksana Krzemińska

6,7
210 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roksana Krzemińska

no proszę, czy to ta sama osoba ? na zdjęciu jakaś mhroczna i zua członkini sekty (jeśli to kadr z Plebani), a w Pierwszej Miłości taka grzeczna i potulna dziewczyna w okularkach...

Nadiya_2

Jak spojrzałem na TO zdjęcie to sądziłem, że bliżej Jej do Dominiki Ostałowskiej, aniżeli do samej siebi, oraz to, że to zdjęcie jest - delikatnie powiedziawszy - nienajładniejsze ! To wyłącznie moja subiektywna opinia, ale jeśli ktoś chce zobaczyć ją w naprawdę ładnym 'obliczu' wystarczy obejrzeć Pierwszą miłość, a w niej Jej rolę Sonii. Tam to jest naprawdę urodziwa dziewczyna/kobieta [niepotrzebne skreślić] :). Obok [nie chodzi o wartościowanie obu Pań] Alżbety Lenskiej to druga część wartości tego filmu. Poza nimi kończy się urodziwość obsady :) Roksi górą :D

Nadiya_2

To jest zdjęcie z 2004, jak grała w serialu Na wspólnej koleżankę Karoliny (tzn. Damięckiej) i właśnie ona tam cały czas była tak samo ubrana i tak wyglądała. Nie z Plebanii. W tym serialu była w kilkunastu odcinkach i wagarowała z Karoliną. Po ,,aferze narkotykowej'' zerwały ze sobą przyjaźń. Tzn. po zażyciu pigułki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones