Romain Duris

7,5
3 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romain Duris

Ile ten gość może mieć wzrostu ?
Jakoś na niskiego mi wygląda :D

Anka_53

175 cm wzrostu. Przynajmniej na tyle go wymierzyła bohaterka grana przez Vanessę Paradis w "Licencji na uwodzenie".

madameTutliPlutli

Tak, dziękuje :) Właśnie skończyłam oglądać ten film i też to wyłapałam :)

Anka_53

Ja znalazłam informację ze 168 cm! hahah

KlaudusiaD96

On ma 1.79 m :

1) http://www.astrotheme.com/heights/5'10.5 (należy wyszukać Romain Duris)
2) http://www.imdb.com/name/nm0244151/bio

baranto

Tak, ale wszyscy wiemy że często ten wzrost gwiazd jest zawyżony, o Hugh Jackmanie pisze się że ma 189, a ludzie którzy go widzieli mówią że góra 183, ja widziałem Łukasza Garlickiego, z naszych polskich celebrytów i oceniłem go na 174, a podawano że ma 180. Pan Duris raczej mi na 179 nie wygląda, ale mogę się mylić :)

KlaudusiaD96

więcej na pewno nie ma z tym 175-179 to jakaś bzdura. Monica Bellucci ma ok 170 wzrostu a w Dobermanie wygląda przy nim jak olbrzymka. W Dobermanie myślałem, że on jest jakimś wysokim karłem.

markin

"wysokim karłem" ładnie jesteś pierd0l_nięty XD

Anka_53

góra 175 cm

CelineMarie

W porywach :), Duris wydaje się niski, drobny...
Widzowie należący do spostrzegawczych pewnie zauważyli, że często nosi buty na platformie :).

Anka_53

no właśnie przecież to niemożliwe żeby on miał 179 wzrostu jak podaje filmweb.

Anka_53

"Jakoś na niskiego mi wygląda :D"

No ale co w zwiazku z tym? Robisz dla niego trumne?? Bo nie bardzo rozumiem co jego wzrost ma wspólnego z czymkolwiek...

Anka_53

Odkopuję ;-)
Więcej jak 170 cm nie ma, co widać po sylwetce - jest po prostu drobny. Agencje mogą sobie powielać różne informacje, on może nosić koturny czy platformy, ale najbardziej jego "niski" wzrost jest widoczny przy innych aktorach. Tak więc, bujać to my ale nie nas ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones