Ron SilverI

Ronald Arthur Silver

7,1
1 162 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ron Silver

Odszedł utalentowany aktor i człowiek kina, a Filmweb nie raczy nawet w newsach poinformować o jego śmierci. Zamiast tego to woli zaśmiecać newsroom jakimiś pudelkowatymi "wiadomościami". Z czego to wynika? Bo pan Silver nie jest aż tak znany jak np. Chilton, Efronuś czy Hadżensówna? Po prostu brak mi słów.......
Skończyło się na tym że zupełnie przez przypadek się o tym dowiedziałem, i to jeszcze na zagranicznej stronie. Poziom filmwebu coraz bardziej spada

Henry174

Zgadzam się całkowicie! Dowiedziałem się dopiero dzisiaj.

Pinto

To prawdziwy skandal, bo ja dopiero... dzisiaj!

Nie mam pojęcia jak to się stało, tyle smarują o jakiś lafiryndach z haszu mitu, czy kto z kim spał, kto jakie głupoty wyprawia i wywalał cielsko na plażach San Escobar, a tymczasem o tym nic... Wstyd mi wielce, szkoda aktora równie bardzo, jak ostatnimi czasy po stracie Billa Paxtona!

Henry174

Podpiszę sie pod tym róznież ja, dowiedziałem się właśnie teraz. Co się stało!?

VegaTron

Zmarł 15 marca 2009 roku po dwuletniej walce z chorobą nowotworową.

Henry174

Rowniez sie pod tym podpisze. Skoro nie byl na topie, to kogo to obchodzi? Podobnie dowiedzialem sie na dwa lata po fakcie o smierci Petera Steela, wokalisty zespolu Type O Negative, ktorego niegdys sporo sluchalem. Malo znany dla szerokiego grona odbiorcow, ale mimo wszystko, Wiadomosc przegrala o owczesna medialna palme pierwszenstwa z majaca mniej wiecej w tamtym czasie miejsce katastrofie w Smolensku, ktora; z calym szacunkiem dla zmarlych oraz ich rodzin, juz dawno zaczela przypominac "pudelkowa wiadomosc" RIP (*)

VegaTron

ja sie dowiedziałem teraz

phil_anselmo

Po ksywie wnioskuje, ze masz na mysli P.Steel-a.

VegaTron

nie, no steela to wiedziałem po kilkunastu godzinach, o silverze ie dowiedziałem teraz

phil_anselmo

ja akurat w obu przypadkach bylem spozniony - a o steelu, jak juz wspomnialem, az o dwa lata.

Henry174

Święte słowa, dopiero dziś zauważyłem, SZOK!!

Henry174

Ja wczoraj obejrzałem Byt gdzie zagrał bardzo dobrze i tak go kojarzyłem chociazby ze świetnej kreacji w Strażniku czasu .Wchodzę , patrze .Szok.Szkoda faceta .Bardzo dobry aktor

Henry174

Szok, że dowiaduje się o tym 5 lat po jego śmierci. Ciekawe ilu zdziwionych jeszcze się tu wpisze.
Żenada, że nigdzie nawet słowem o tym nie napomknięto.

Henry174

"Skandal" to jest, ze czytacie filmweb, a nie wiecie, jak działa ten serwis. Treści pod filmami są edytowane przez czytelników-ochotników. Skoro dowiedzieliście się o jego śmierci, to zamiast pisać pretensje, mogliście sami uzupełnić te informację. To tylko jedno kliknięcie.

Henry174

Ja się dzisiaj dowiedziałem, że nie żyje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones