Ronn Moss

Ronald Montague Moss

5,5
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronn Moss

Powinien zagrać bonda w najnowszej odsłonie przygód agenta 007, jestem pewny, że by się tam rewelacyjnie sprawdził.

Awgwa

na głowę upadłeś? facet już ma 57 lat...

Falco

to była ironia, bałwanie...

Awgwa

Aktor grający Bonda, nie może mieć ukończonych 50 lat ;).

Hitek

Jest sobie taki aktor Sean Connery, moze slyszeliscie ?? eksperci od 007, aktor ten urodzil sie w 1930r. a w 1983r zagral w filmie pt. "Nigdy nie mów nigdy". Czyli jednak mozna zagrac Bonda bedac czlowiekiem po 50.


ps.
Nie jestem osoba ktora widzialaby Ronn'a Moss'a w roli 007.


bika

Bo to był nieoficjalny film o bondzie czyli nie z głównej serii.

Hitek

I to nie jest tak, że aktor, który gra Bonda musi być Brytyjczykiem? Jeśli się mylę niech ktoś mnie oświeci :D.

Awgwa

To był sarkazm...

Awgwa

Ale ja go sobie nawet wyobrażam w tej roli ;).

Awgwa

Ale tylko wówczas gdyby akcja nowego Bonda działa się w Madamme Tussaud. Mógłby tam zagrać woskową figurę Ridge'a Forrestera.

użytkownik usunięty
Awgwa

No mógłby, ale bardziej nadaje się na supermana, ewentualnie batmana.

Roger Moore jako Bond w filmie "Zabójczy widok" miał już 58lat!

Falco

Oj to muszę zabić kolegę za to że mi wmawiał głupotę! :D:D

Hitek

Przede wszystkim trzeba być angolem żeby grać 007

użytkownik usunięty
christos_2

Niekoniecznie. George Lazenby jest Australijczykiem, Sean Connery Szkotem, Timothy Dalton Walijczykiem a Pierce Brosnan Irlandczykiem.

Australia dawna kolonia Brytyjska, w fladze pozostał symbol tego. Szkocja, Walia pachołki Angoli. Niekoniecznie powinno się znać podstawy historii, bo rozbraja głupota.

Osgiliath88

Ale "Angol" to nie to samo co Australijczyk, Szkot, czy Walijczyk. Gdyby napisał "Brytol" to Twoja uzasadnienie miałoby sens...

użytkownik usunięty

Tylko że Walia i Szkocja to części Wielkiej Brytanii -.- Tak jak Irl. Północna i Anglia !

Awgwa

a ile lasek by miał;p

Awgwa

Powinien zagrać zwłoki w jakimś horrorze, w "Predatorze 2" to była jego życiowa rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones