Ruby RoseIII

Ruby Rose Langenheim

6,7
6 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruby Rose

Skrzywdzona

użytkownik usunięty

Gdy ją zobaczyłem w The Meg moją pierwszą myślą było to że została skrzywdzona w młodości. Wygląd wojującej feministki, lesbijki i paskudne tatuaże mogą oznaczać tylko jedno. Niestety nie pomyliłem się. Wielka szkoda bo mogła być piękną kobietą.

Dlaczego osoba homoseksualna o feministycznych poglądach i z tatuażami jest pokrzywdzona?

użytkownik usunięty
mrtnkpc

Nikt normalny nie oszpeca się tatuażami.

A tym bardziej nikt normalny nie zostaje feministką.

:D Albo piękny bait, albo kompletnie ograniczony, biedny mały móżdżek.

użytkownik usunięty
panibozia

Pisz co chcesz. Fakt jest taki że zaliczyła "traumę w dzieciństwie" i została wydziaraną wojującą feministką. Tylko idiota nie widzi zależności.

Nawet nie potrafię tego skomentować...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mnie bardziej zastanawia kto normalny ma czas i zdrowie żeby zostawiać na forach na wpół anonimowe wypociny, które są niczym więcej niż wyświechtaną nic nie wnoszącą inwektywą. Podbudowujesz się czy jak ? Niech się ludzie "oszpecają" według własnych upodobań. Skrzywdzona czy nie laska jakoś się w życiu realizuje. Może rzeczywiście walczy z demonami. Śmiem za to wątpić czy założyciel tematu również skoro większa inklinacje dostrzega w skupieniu się na innych aniżeli na sobie.

Bodybags

Mnie bardziej zastanawia, kto normalny ma czas i zdrowie, żeby odpowiadać na forach na coś, co rzekomo uważa za "wpół anonimowe wypociny, które są niczym więcej niż wyświechtaną nic nie wnoszącą inwektywą". Podbudowujesz się czy jak ? Niech niech ludzie wyrażają swoje opinie według własnych upodobań. Pewnie jakby autor tematu zachwycał się zajebistością Ruby, to byś się tak nie zbulwersował. Ja rozumiem, fakt, że ktoś może mieć o danej osobie inną opinię niż Ty może okazać się brutalny, ale niestety tak wygląda rzeczywistość i radze się z nią pogodzić.

MINTOR1994

Wymsknęło się ;) A potem usunęło.

użytkownik usunięty
Bodybags

Normalny może nie - ty tak.

I o ile autor wątku pisze o konkretnej osobie czy zdarzeniu i wyraża swoją opinię, ty komentujesz... komentarz. Nie piszesz o sprawie tylko czy ci się czyjaś opinia podoba. I to dopiero jest poje.bane.

A Ty to kontynuujesz. Robi się jeszcze bardziej poje****ne. Kto dołączy? Komentarzowa-stonoga?

Wielka szkoda bo mogła być piękną kobietą. Mogła? Przeciez jest piękna i zjawiskowa. Skrzywdzona to ty jestes bo zazdroscisz jej urody ktorej nigdy nie bedziesz miec. Smutne ale prawdziwe

jakaś taka skrzywdzona faktycznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones