Rudy Youngblood

Rudy Gonzalez

8,6
1 352 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rudy Youngblood

poprawka on nawet nie jest aktorem. Może i zagrał dobrze ale to nie znaczy ze ma fenomenalny talent. Boże ludzie czy my mieszkamy w podziemiach ze kogoś z jedna rulka nazywa się fenomanalnym aktorem? A jego nazwisko to inaczej "Młoda krew" fajnie:))

NiQa

"on nawet nie jest aktorem"? to jak nawać osobę, która gra w filmie z rolą głównego bohatera? jeśli nie aktor, to może....... ciekawie to wymyśliłeś, nie ma co! ;]

bmz3

poprawka: "on nawet nie jest aktorem"? to jak nawać osobę, która gra w filmie z rolą głównego bohatera? jeśli nie aktor, to może....... ciekawie to wymyśliłaś, nie ma co! ;]

bmz3

koleś był naturszczykiem, ale sprawdził się jak w sumie jak cała reszta ekipy :) i niech tak 3ymają. Chociaż wątpię, aby Rudy gdzieś jeszcze wystąpił :/

NiQa

Heheh nie wiedzialem ze 'Gonzalez' to znaczy mloda krew :DDD

NiQa

Zagrał w filmie więc chyba jest aktorem?? Nawet babki z reklam Calgonu to aktorki. Wg mnie jak na amatora popisał sie lepiej niż te wszystkie hollywoodzkie gwiazdki i dzieki temu ten film zyskał. Gibson jak sie za cos bierze to wychodzi mu to prawie zawsze porządnie.

NiQa

proponuje go nazwac poczatkujacym aktorem .... wilk syty i owca cala:))))

NiQa

Oooo no właśnie dobre określenie, początkujący aktor. Youngblood to znaczy młoda krew a nie wiem o jakie inne nazwisko ci chodziło:/ A z resztą każdy to chyba wie:PP

NiQa

Prawda jest taka, że Rudy zajmował się malowaniem i tańcem, a rola w Apocalypto jest jego pierwszą rolą w poważnych produkcjach. Youngblood dopiero zaczyna swoją karierę aktorską, więc nie wiem po co to całe zamieszanie. Swoją drogą w Apocalypto zagrał wyśmienicie, dlatego czekam z niecierpliwością na nowe filmy.

Oby tak dalej! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones