Rufus Sewell

Rufus Frederick Sewell

7,7
15 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rufus Sewell

Moja ulubiona postać w serialu. W jednej postaci łączy w sobie kochającego ojca oddanego rodzinie, bezwzględnego nazistę, jednego z najpotężniejszych ludzi w kraju i czarującego mężczyznę. Z przyjemnością oglądam wszystkie sceny z jego udziałem.

JennyGump

amen :) w całym drugim sezonie genialny !! A w pierwszym - w 5 odcinku scena kiedy rozmawiał przy stoliku w ogrodzie z Joe o zdradzie swojego dawnego kumpla- absolutne mistrzostwo- ciarki mam za każdym razem jak to glądam

JennyGump

Fakt, aktor wywiązał się ze swojej wielowymiarowej roli znakomicie. Ukłon.

JennyGump

Po kompletnej czterosezonowej serii, podpisuję się pod tematem bezapelacyjnie.

JennyGump

Oj tak, Rufus Sewell jest przewspaniały jako John Smith! Świetnie pokazał rozdźwięk między własnymi pragnieniami a dążeniem do władzy i koniecznością dostosowania się do realiów politycznych. Znakomicie została ukazana jego relacja z żoną i dziećmi. Piękna była pewna scena z 5 odcinka 4 sezonu, nie napiszę jaka, coby nie spoilerować. ;) Dla Obergruppenfuhrera Smitha oraz dla Inspektora Kido, a także dla Ministra Tagomiego warto oglądać ten serial. Wątek ruchu oporu był niestety raczej słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones