Rufus Sewell

Rufus Frederick Sewell

7,7
15 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rufus Sewell

why rufus why

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzałam Turystę i mam wrażenie, że coś namieszał w swojej twarzy. Chyba zlikwidował opadającą powiekę, a szkoda bo to mu dodawało charakteru i jakiś lifting sobie zrobił:(

użytkownik usunięty

jak dla mnie wyglądał bosko :). Grał tak, że do końca myślałam że albo on jest Alexandrem albo Depp, jednak myślałam iż okaże się że to Rufus. Aktorzy kiedy są w średnim wieku często robią coś z twarzą żeby wyglądac piękniej i młodziej. Czytałam na forum Deppa że podobno robi coś z twarzą, bo ma zawsze gładką i "jędrną" ;p Co do Rufusa, cenię go sobie jako aktora, zagrał w wielu dobrych filmach ("Obłędny rycerz", "In a savage land" itd.) i jest bardzo charyzmatyczny. Nie wiem czy coś robił z twarzą czy nie, ważne że obejrzałam ten film ze względu na niego;)

Uwielbiam go. Jest mega przystojny a oczy wprost niebianskie posiada.

użytkownik usunięty
wizzair

Zgadzam się :))

użytkownik usunięty

To się zgadza jest mega przystojny ,cóż ja w ogóle mam słabość do dojrzałych mężczyzn .
Moi ulubieńcy to Manfred Stücklschwaiger❤,Magnus Scheving ❤,Jason Isaacs,Joo Jin Mo i Jeffrey Dean Morgan
ale chyba jego dopisze na równi z panem Manfredem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones