Rupert Graves

7,8
8 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Graves

Zaczyna sie od Sherlocka, potem New Tricks, Wallander, Ashes to Ashes... Tam go na razie
widzialam. Czy on pojawia sie w kazdym serialu kryminalnym? :D

Rlyeh

+ w jedynym filmie, jaki z nim ogladalam, gral policjanta.

Rlyeh

to polecam "Maurice" ;) tam zdecydowanie nie gra policjanta.

Rlyeh

W jakim ? Chyba nie mówisz o Sherlocku,bo to serial.

rudyrupert

Napisałam to 5 lat temu, więc nie pamiętam jakim. Czemu miałabym mówić o Sherlocku? Skoro to serial?

Rlyeh

A czy to źle ? :) Dodam,że w "Law &Order:UK" gra schizofrenika-mordercę.I "Scott i Bailey" (sezon 1)=kobieciarz i drań.
Po za tym też epizod w serialu "Lewis","Sprawy insp.Morse'a" (tu:gra wkurzającego dziennikarza)
Nie kryminały: "Prawo Garrowa" -dramat sądowniczy i kostiumowy albo "Tajemnica domu na wzgórzach" (kostiumowy);
wspomniany wyżej "Maurice" oraz "Pokój z widokiem" & "Tam,gdzie nie chadzają anioły".

wazka16

I jeszcze kryminał z serii Miss Marple (ma tam rude włosy). W "Budząc zmarłych" też wystąpił jako pułkownik.

wazka16

Chętnie spojrzę. Lubię tego aktora. A zauważam go głównie w rolach kryminalnych, ponieważ takie głównie oglądam. :D

Rlyeh

Ja też uwielbiam kryminały. I akurat teraz mam obsesję na pkt. Gravesa, więc oglądam filmy z jego udziałem na bieżąco. Pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
Rlyeh

Troszkę off topic... choć może nie :)
Kojarzy może ktoś z was, z czego to gif? Nie kojarzę tej sceny z żadnego filmu/serialu, który z nim widziałam:
https://weheartit.com/entry/212897309

użytkownik usunięty

Ok, nevermind. Scott & Bailey sezon 1 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones