Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Najmniej go lubię z tej "trójki" Ale i tak jest fajny fajnie gada w Czarze Ognia "Co to jest co to jest" albo "Przedpotopowa wyglądam jak ciotka Tesi do tego śmierdzę jak ciotka Tesi" a w "Zakon Feniksa" T To "Kim jesteś i co zrobiłaś z prawdziwą Hermioną" Fajny ale Najgorszy!!

PussyCandy

nie rozumiem, pzrecysz sama sobie: mówisz fajny ale najgorszy. Czy to wogóle ma jakiś sens? nie.
Moze jeszzce podaj jakieś konkretne argumenty dlaczego najgorszy.

PussyCandy

Ja wiem czemu mówisz, że najgorszy bo według was brzydki tak ?? Ja go bardzo lubię i wcale nie jest taki brzydki ... A tak w ogóle lubię całą trójkę.

użytkownik usunięty
Brookes

No pewnie dlatego, że rudy.

PussyCandy

Ja go lubię akurat najbardziej z całej trójki, nie wiem dlaczego sądzisz, że jest najgorszy. Może jakieś argumenty masz w rękawie?

użytkownik usunięty
balckdiamond

Ja też lubię Grinta.Uważam,że jest bardziej wczuty w role i ogółem lepszym aktorem niż Radcliffe,bo Daniel gra troszeczkę sztywno.

PussyCandy

Przeczytałam, że miał zagrać Austina w "Historii Kopciuszka", ale zrezygnował na rzecz Harrego Pottera. Przecież żaden z niego książę!! Haha :D Gdzie on to Chada! Owszem, lubię go w roli Rona, ale no może bez przesady ;]. Dobrze się stało, Chad świetnie zagrał :)

PussyCandy

U mnie jest na odwrót :D Najbardziej właśnie lubie go z całej trójki ;]

użytkownik usunięty
PussyCandy

A czytałaś coś, czy tylko ogladałaś ekranizacje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones