Russell Brand

Russell Edward Brand

7,0
2 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Brand

aktorsko też porażka, słowa cedzi przez zaciśnięte zęby i wytrzeszcza oczy

kilka jego chwil na ekranie skutecznie zniechęca mnie do dalszego oglądania filmu, choćby nie wiem jaką miał fabułę

jakim cudem gra facetów na którego lecą kobiety? i co w nim widziała Katy Perry i inne kobiety, których podobno jest dużo?

nie pojmuję...

Seiya

http://www.youtube.com/watch?v=grlbD3JsRJU

Seiya

Ja nie wypowiadam się jestem 100% hetero, ale aktorsko podobał mi się w Forgetting Sarah Marshall, a poza tym sam z Jasonem Segalem pisał piosenki do filmu co dobrze o nim świadczy. Nie wiem dla czego go tak nisko oceniasz ja sam go całkiem lubię ale nie oglądałem z nim za wiele filmów

Seiya

Szczerze? To nawet dla mnie jako faceta Russel jest ładniejszy od takiej Katy Perry i to znacznie. Ona to dopiero jest pasztetowa.

użytkownik usunięty
jasiu15

Popieram - w dodatku nie umie spiewac, jest kiczowata i glupia jak but :)

Seiya

Popieram. Jest obleśny i jak go widzę czy to w plotkach o Katy Perry, czy w jakimś filmie, to od razu przełączam. Uroda Jezuska i też nie rozumiem, co kobiety w nim widzą. Typowa postać z prawosławnych ikon - szpiczasty nos, wąskie i podniesione usta, i ten spadzisty wąs. No po prostu masakra.

AlexabezKeksa

Dobrze prawisz.

AlexabezKeksa

musisz mieć bardzo bogate życie wewnętrzne oceniając innych w taki sposób. W głowie się nie mieści jak jakiś brytol śmiał osiągnąć tak wiele pod względem artystycznym, przejśc niesamowitą przemianę i zarabiać na swoim wizerunku tony siana; jednocześnie nie spełniając kanonów urody jakiejś polskiej, zakompleksionej baby

Seiya

Człowiek jak człowiek :) nie wypowiem się odnośnie wyglądu, ale duszę ma piękną.

MEla

Jest Joginem, prowadzi kanał na yutubie o jodze.

Seiya

gra w komediach i jest smeszny :)

Seiya

Widocznie niektóre kobiety lubią panów w stylu "wiecznie niedomyty oblech", bo tak wygląda Brand :) Aktorem jest koszmarnym, już to napisałam pod filmem "Artur" ale powtórzę i tutaj: jedyne związki z kinem, jakie widzę dla Branda, to sprzedawanie popcornu przed seansami.

dorota10

Nawet do tego, takiego przyjeb... bym nie zatrudnił. Kolejny film dziś z nim widziałem i czułem zażenowanie oglądając, tego człowieka.

Seiya

Taki on sławny jest, że go nawet nie znam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones