Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

.........................................

michal86911

popieram. ...................................

malina_toja

Me too

miss_russ

Znakomity aktor, ale na pewno nie aktor wszechczasów. Jeden z wielu z pewnością. Uwielbiam go za jego role w filmach: Gladiator, Piękny umysł czy chociażby mało znany w Polsce Romper Stomper. Wg. mnie jest jednak wielu innych równie dobrych jak i nie lepszych aktorów, którzy też zgarnęli po 2 statuetki Oskara - tj. Daniel Day-Lewis i Tom Hanks. Jednak za jeszcze lepszych aktorów od Russella uważam Roberta De Niro i Al'a Pacino.

moorgooth

Trzeba jeszcze dodać ,,Człowieka ringu"

paciek

Gladiator i Piekny umysł to sa jego najlepsze filmy.....ogladalem tez jeszcze np. Pan i władca : na krancu swiata...ogolnie najlepszy..Moim zdaniem powinien dostac oscara za piekny umysł...

paciek

Trzeba jeszcze dodać "Tajemnice Los Angeles" - kapitalna rola Buda White'a.

miss_russ

I nie zapominajmy o fantastycznej roli w "Informatorze" .

moorgooth

Day Lewis w jednym zdaniu z Hanksem to profanacja .Crowe tez się nie umywa do Daniela który jest jednym z najlepszych aktorów jacy chodzą po ziemi

michal86911

Bo ja wiem, czy aktor wszechczasów? Czy będzie aktorem wszechczasów, to się okaże za kilkanaście lat.

Na pewno jest dobrym aktorem, zazwyczaj dobrze gra w filmach, raczej występuje w dobrych produkcjach, ale są od niego lepsi aktorzy.

użytkownik usunięty
Stella182

To wy chyba nie słyszeliście o Brando, Crowe to przeciętniak.

Crowe to nie przeciętniak. Gosc ma charakter i jest bardzo dobrym aktorem.

michal86911

Franciszek Pieczka.
John Turturro.
Tatsuya Nakadai.

Trzy przypadkowo wybrane nazwiska aktorów z różnych stron świata (i to bynajmniej nie najlepsi w swoich krajach).

Jak przy nich wygląda Crowe?

użytkownik usunięty
addam23

wprawdzie nie jestem pedałem, ale Crowe wygląda przy nich całkiem nieźle, szczególnie przy Pieczce

Nakadai również raczej do wyjątkowych brzydali nie należy. :)
No ale wiadomo o co chodzi - jak wygląda jako aktor. ;)

michal86911

nie powiedział bym

użytkownik usunięty
michal86911

Bardzo dobry aktor.
Ale są lepsi.
On ma potencjał, żeby dołączyć do panteonu aktorów wszechczasów.
Ale to jeszcze przed nim.

michal86911

Zgadzam się w 100 procentach! Szkoda, że jest tak nisko w rankingu:(

michal86911

Oczywiście z tym, że jest to aktor wszechczasów;P Nie z tymi krytykami powyżej! Dla mnie on już jest najlepszy i nie muszę czekać kilkanaście lat żeby wreszcie to wszyscy przyznali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones