Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Dlatego jego gra przekonuje intensywnością doznań... to jego dar... dla mnie gladiator jest lepszy od pięknego umysłu...

ERIC_s_

Gladiator to mój ulubiony film, widzialem go ponad 55 razy.
Ten aktor jest świetny, on ma w sobie gniew, wrażliwość, smutek, szczescie, kazde wazne cechy ktore czesto emanują z ekranu.
Każdy aktor ma w sobie te cechy, ale nie każdy umie je z siebie wyzwolić w odpowiednich momentach, do roli.
Np. w filmie Romper Stomper ( Świat Przemocy ) Russell zagrał skinhead'a, wyzwalajac z siebie gniew i agresje w kreacji postaci Hando.
S. Spielberg powiedział o jego grze w Świecie Przemocy, że '' ten człowiek albo jest na prawde skinheadem, albo po prostu fenomenalnym aktorem '' . Jak sie potem okazało, te drugie :)
W Pięknym Umyśle jakże wiernie przedstawił gesty i niedołężne czasem ruchy matematyka John'a Nash'a który powiedział że oglądajac film widział dokładnie siebie zza młodu. I brawa też dla reżysera, który tak świetnie zespoił fakty z chorobą, że w pewnym momencie oglądania filmu sam czułem sie jakbym miał shizofrenię, bo już nie wiedziałem kto jest prawdziwy a kto nie! Ta choroba jest straszna, tak samo i to co przeszedł prawdziwy John Nash.
A Russell jest niezwykłym aktorem, który ma ogromny dar.
Wg. mnie to najmądrzejszy i najlepszy aktor na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones