Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Napiszcie co o nim myślicie, za co go podziwiacie, w jakich filmach podobał wam się najbardziej. Ciekawi mnie wasze zdanie. Pozdrawiam.

Jen

ja również lubie Russella, pierwszy raz widziałam go w "Szybcy i wyściekli", poźniej były "Tajemnice Los Angeles" - świetny film, świetny Russel, oczywiście Gladiator - uwielbiam ten film, Crowe był niezły chociaż moim zdaniem Joaquin Phoenix jako Commodus był lepszy, no i oczywiście genialna rola w Pięknym Umyśle, po prostu brak słow by wyrazić podziw dla tej roli po prostu miodzio....

pozdro

Aliciaa

eee... chyba mialo byc "szybcy i martwi" ...

użytkownik usunięty
Jen

pierwszym filmem który widziałam z tym aktorem był piękny umysł, potem gladiator, dowód życia, tajemnice los angeles.... z każdym filmem który obejrzałam z Russellem mam coraz lepsze o nim zdanie. cenie go jako aktora. i można zaliczyc go z całą pewnościa do takich sław jak Al Pacino i Robert Deniro... Bronka

Za co go kocham? Za piekny umysł i gladiatora. Te dwie role wystarczyły, bym umieściła go w gronie najlepszych, najukochańszych aktorów jakich miałam okazję oglądać. I nie chodzi tu o wygląd...o to wczuwanie się w rolę...to odtwarzanie uczuc bohatera...on jest wspaniały

Jen

Bardzo lubię Russella Crowe'a. Jest dobrym aktorem, a jego szczególne rolę to dla mnie: Jack "Szczęściarz" z "Master and Commander" oraz generał Maximus z pięknego "Gladiatora"... Ach! To były filmy!
Pozdrowionka dla: fanów piratów, rumu (heh), Johnnego Deppa, śp. Kurosawy, Miyazakiego, Księcia Persji, pizzy i dobrego kina, oczywiście!!! :) :) ;) ;) :* :*
Kaileena

Jen

a ja go za nic nie podziwiam, jest beztalenciem i grubym nieogolonym australijczykiem :x boze, jak nisko upadłam. fakać to jednakże. ide umyć zeby (lol)

chinese_bomb

Beztalenciem...moja droga, co to twoim zdaniem jest talent??? Bo skoro ON jest beztalenciem ( o boże, to najwiekszy absurd jaki słyszałam) to kto ma według ciebie talent...widać oglądasz TAKIE filmy które przyćmiewaja jego osiągnięcia ( czy są takie...chyba nie....(-:) i TAKICH aktorów, którym on do pięt nie dorasta...( graja w zbyt inteligentnych filmach by ONA mogła je oglądać, sądząc po sposobie wypowiedzi...)
Myj zeby i obejrzyj cos innego niz "Trzynasty posterunek"...polecam Piekny Umysł.

Pozdrowienia dla fanow Russella

tunia

uważam,że crowe to wyjątkowo antypatyczny i trudny we współpracy aktor, co wnioskuję z tego,co o nim słychać, ale uwielbiam go właśnie za wyjątkowy talent aktorski."piękny umysł","informator","tajemnice los angeles","gladiator"- co ja będę się rozpisywać,po prostu świetny aktor, jeden z moich ulubionych,znakomicie wciela się w każdą rolę,czy to geniusz matematyczny , były pracownik koncernu tytoniowego z wyrzutami sumienia czy nieokrzesany policjant.gdyby jeszcze tak mu woda sodowa do głowy nie uderzyła to byłby aktorem idealnym.może trochę spokornieje z czasem i więcej osób go doceni :)

tunia

sluchaj, tunia... *___*. po pierwsza wypraszam sobie mówienia o mnie per ONA, po drugie oglądałam Piękny Umysł i tam Russell jakoś mnie nie zachwycił swoją porywającą grą aktorską. O wiele bardziej podobała mi sie tam Jennifer Connelly. zęby juz umyłam. jesli chcesz sie przekonac jakiego rodzaju filmy ogladam, prosze-wejdz na moj profil. trudno jest oceniac czyjes hobby po okladce. a o russellu Krowie swoje zdanie wyraziłam i jest to zdanei calkowicie adekwatne z tym co mysle i nie mam zamiaru nic w nim zmieniac. Pozdrawiam.


Licho

chinese_bomb

Przepraszam za to per ONA, ale nie spodobało mi sie określenie gruby nieogolony australijczyk...Moim zdaniem aktorów nie powinno się oceniać po wyglądzie...jak go nie lubisz, napisz co Tobie w jego grze aktorskiej nie pasuje, jakieś logiczne argumenty. W końcu każdy ma swój gust...Skoro oglądałaś Piękny Umysł, napisz co Tobie w jego grze aktorskiej nie odpowiada...Bo chyba nie to, że jest gruby i nieogolony!!!!
Moim zdaniem to jedna z najlepszych kreacji ostatnich lat...

tunia

jego kreacji? czy kreacji ogolnie? juz predzej zgodzilabym sie z pierwszym okresleniem. w pieknym umysle crowe po prostu powielil to co widzielismy w innych filmach o podobnej fabule np. podziemnym kregu. nie spodobalo ci sie okreslenie o australijczyku? xDDD coz. to wlasnie mysle i nic na to nie poradzisz:)

chinese_bomb

Oki, nie będę się kłócic, wiem, że nic nie poradzę :) Sorki za ostre słowa, poniosło mnie. A chodziło mi o naj;epsze kreacje ostatnich lat ogólnie - bardzo ja cenie, gdzie ta Akademia filmowa ma oczy???

tunia

to crowe nie dostal osKara za ten piekny umysl? ^^

chinese_bomb

Nie dostał...Oscar trafił do niego za role w "Gladiatorze" i słusznie, choć Piękny Umysł powinien zostać równierz nagrodzony. Miał tam role równie dobrą, o ile nie lepszą!!!

tunia

widac duzo sie na filmwebie "naslucham" o walorach artystycznych russella crowe :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones