Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

nie miałem na myśli charakteryzacji, ta może mu pomóc, to oczywiste - nawet kiedy gra role normalnych ludzi to można zauważyć różnice po miedzy tymi postaciami w przeciwieństwie do Crow'a , ale nie chce się kłócić
Pozdro

presence

kto nazywa Deepa wybitnym? chyba jakiś imbecyl. Crowe to inna liga.

merdevsky

1.nie wyzywaj ludzi od imbecyli
2.nie nazwałem go wybitnym . . . .
3. . . . .tylko lepszym od Crow'a

Myślę że jesteś poparanym trollem znaffcą aktorstwa. Jak możesz tak oceniać genialnego Russella skoro daleś 10/10 pedalskiej klacie Bimberowi.

Weź się trollu nie ośmieszaj i zamilcz lepiej, oraz nie wygłaszaj tych swoich kretyńskich teorii o szczątkowej mimice.

użytkownik usunięty
tomucho77

Marny argument, Bieber jest geniuszem, może nie aktorstwa, ale tak za całokształt mu się należy.

Geniuszem to jest Celin Dion czy Michael Bolton a Bimber to marny ludek wykreowany przez amerykańską komercję.

Co jak co,ale Johny rzadko ma w łapie gówniane scenariusze w przeciwienstwie do Russella.

halakacz

Ciężkie pytanie ,,,, trudno mi wybrać. Oboje są wybitni w swych rolach i idealnie dopasowani. Myślę że nawet w niektórych kreacjach nie dałoby się ich zamienić bo jakoś nie widzę Deppa w rolach Crowe w takich filmach jak GLADIATOR , PIĘKNY UMYSŁ , ROBIN HOOD , 3:10 DO YUMY, itp , jak i druga strona medalu , nie widzę Russella Crowe w filmach Deppa takich jak PIRACI Z KARAIBÓW , ALICJA , SWEENEY TODD , CHARLI I FABRYKA CZEKOLADY itp.
Russell jest bardziej męski , twardy , Depp ma to coś , oboje są wybitni i na szczęście nie muszę wybierać między nimi ;)
Ode mnie obydwaj mają po 10 na 10 !

Pozdrawiam Nati ;d

użytkownik usunięty
halakacz

Russel Crow! Jest męski i seksowny i nie gra samych dziwaków. SEEEEEXI BITCH

halakacz

Zdecydowanie Russel Crowe

halakacz

Raczej Johnny Depp ... ale Russel też ma coś w sobie :)

halakacz

Zdecydowanie Russell Crowe.

halakacz

Russell Crowe 10\10
Johnny Depp 9\10

andrewskoly

Ach, ten Russell Crowe...chyba zawsze będzie Mnie zachwycać w każdej możliwej roli. Jest magnetyzujący, powala na kolana.

halakacz

Moim zdaniem Depp ma talent, ale fatalny gust i dobór filmów. W nie-burtonowych produkcjach jako Donnie Brasco czy John Dillinger spisał się wg. mnie doskonale, ale jeśli woli grać pod publikę dennych pajaców z gębą pomalowaną na biało to jego sprawa. Crowe to natomiast aktor przeciętny, ani razu nie pokazł się z wybitnej strony, ciągle pokazuje to samo, aczkolwiek w miarę solidne aktorstwo. Obydwaj są przeceniani i powinni spaść o kilkanaście lu kilkadziesiąt miejsc, dla mnie remis.

Vaylander

Crowe pokazuje to samo? Całkowicie się z tym nie zgadzam śledzę każdy film z Jego udziałem i mam zupełne odmienne zdanie. Czas obejrzeć coś innego niż "Gladiator".

halakacz

obaj są dobrzy, ale sentyment mam ogromny do Crowe'a

użytkownik usunięty
halakacz

Depp

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
halakacz

oboje są wspaniali, szczególnie ich głosy;)

jozaku

bingo!

czekina

Deep nie jest wybitny! Jedzie na popularności, piraci z karaibów, te sprawy: większość jego fanów to 15latki. Skoro Bogart nie jest w 10, to Deep nie powinien być w 100.

halakacz

Crowe jest bezkonkurencyjnie lepszy.. Może gdyby zagrał Sparrowa był by bardziej doceniony

halakacz

Obaj są na wysokim poziomie, nieco lepszy jest jednak Russell.

halakacz

a idź w c*uj z Deppem.

halakacz

Depp :)

halakacz

Johny Depp oczywiscie przecie

halakacz

Zdecydowanie Russell Crowe, pokochałam go za rolę Javerta i od tego czasu zachwyca mnie w każdym filmie. Depp też jest dobry ale tylko dobry a Crowe jest wybitny.

halakacz

zdecydowanie Russell Crowe.

halakacz

Obydwaj są świetni, nie wybieram między nimi :)

halakacz

Ohoho! Nie mogłabym wybrać pomiędzy nimi. To dwóch moich ulubionych aktorów..

halakacz

Zdecydowanie Russell Crowe. Depp jest mocno przereklamowany.

halakacz

Deep.

halakacz

russell crowe i nikt inny, rusza mnie niesamowicie.

halakacz

Depp w filmach Tima Burtona jest świetny, a Russell Crowe jest świetny zawsze. Ale wybieram Deppa za filmy Tima B. <3

halakacz

Lubię Johnnego Deppa, ale według mnie lepszy jest Russel Crowe.

halakacz

aktorstwo Deppa wgl nie umywa się do Crowe'a. Russel to mistrz! Jonny Deppy kiepski aktorzyna.

halakacz

Russell Crowe oczywiście :D

halakacz

Russell Crowe

halakacz

Pomidor.

halakacz

bezdyskusyjnie Russel :)

halakacz

Pytanie w stylu: kochasz bardziej mamę czy tatę? :P

halakacz

ONLY RUSSELL

halakacz

To zupełnie inni aktorzy i o innej ekspresji ;-) Więc ciężko ich porównać...

halakacz

Russel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones