Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

w info o Russellu !!! juz nie jest kawalerem ...teraz ma obraczke na palcu i jest biedniejszy o 14 milionow dolarow (australijskich ) bo kupil mieszkanie w centrum Sydney za wlasnie taka sumke.....no coz...nie ma to jak byc bogatym i slawnym ..nie wiem tylko co jest powodem tego ze chce mieszkac w Sydney..do tej pory chyba bylo mu dobrze na rancho w Coffs Harbour..ale widac taki wplyw na zona na niego ;)

użytkownik usunięty
Kseniucha

Nowa płyta "Other Ways Of Speaking"
Nowa płyta TOFOG ( zespół Russella ) jest kapitalna. Oprócz kawałków, które fani znają z trasy koncertowej po USA, takich jak "Afraid", "Charlie's Song", "Other Ways Of Speaking" i 3 piosenek z wcześniejszych albumów,ale troche przearanżowanych - "Inside Her Eyes", "What's Her Name" i jednej z moich aulubionych "All the White Circles", album zawiera piękny duet z liderką The Pretenders Chrissie Hynde "Never Be Alone Again", 2 fantastyczne ballady "Painted Veil" i "The Same Person" i kilka szybszych w tym "Full Lenght Of The River" i energetyczną wersje LIVE utworu Johnego Casha "Falsom Prison Blues" - CZAD! Goraco polecam!

użytkownik usunięty

Nowa płyta
Uwielbiam muzykę TOFOG, ale jakoś nigdzie nie mogę dostać ich płyt. Wszystkie, które mam są sprowadzone z USA. Czy może ktoś wie gdzie w Polsce mogę kupić ich płytki? Być może nie wszędzie szukałam... Pozdrawiam wszystkich sympatyków zespołu!

użytkownik usunięty

chetnie pomoge
O ile wiem w Polsce sa nie do dostania, ale od czego sa przyjaciele z USA ? ;-) Ula

użytkownik usunięty

WŁAŚNIE JA TEŻ NIE MOGĘ DOSTAĆ TAKICH PŁYT!!!STRASZNIE LUBIĘ TOFOG POMÓŻCIE GDZIE TO MOGĘ ZNALEŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones