Rusty Jedwab

6,7
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rusty Jedwab

ale Rusty nastukał filmów:)

Chunk

No cóż... talentem to on nie był :)

ravQ

zapewne czarodziejem został ;)
ja za małolata to go z tym aktorem myliłem:)
http://www.filmweb.pl/person/Artur+Pontek-59971

Chunk

A ja zupełnie nie wiem, jak znaleźć tego Rusty'ego Jedwabia. Chciałbym sporządzić przegląd polskiej fantastyki filmowej (skrócony i wybiórczy) na Pyrkon. Czy ten Rusty to Francuz (skoro dubbingowany)?

ravQ

a nawet nie wiem skąd on pochodzi, kiedyś chyba mi się obiło o uszy, że może on i duńczyk, ale nie jestem pewien...
w internecie też widzę tyle o nim co kot napłakał;)

Chunk

No i prelekcję zrobiłem, zapytałem uczestników czy coś wiedzą o tym gościu, ale cisza. Wszyscy pamiętają film z dzieciństwa, potem wpadł w czarną dziurę.
Przy okazji przypomniałem sobie wszelkie fantastyczne polskie zabytki, jakie w życiu mym widziałem. W mojej prowincjonalnej dziurze w latach 80., dopóki nie odkryłem alko ;), jedyne co mogłem robić to chodzić do prowincjonalnego kina z kumplami, a jak się dało, to z którąś z dziewczyn.
kojarzysz może to dzieło? To chyba najgorszy z gniotów polskiej fantastyki, tym ciekawszy, że z paroma świetnymi aktorami z USA:
http://www.filmweb.pl/film/Bia%C5%82y+smok-1986-4171

ravQ

nie przypominam sobie bym widział ten film:)
ale widzę gra Christopher Lloyd to może warto obejrzeć :)

Chunk

Tak, Lloyd i De Wallace, ale scenariusz to coś strasznego...
Tym bardziej warto obejrzeć, ale chyba trudno to gdzieś znaleźć.

ravQ

tak samo trudno znaleźć jak informacji o Rustym Jedwabiu:)

ravQ

Gdzieś kiedyś przeczytałem, że Rusty był kanadyjczykiem... co w sumie jest logiczne, skoro jest to koprodukcja Pol-Can ;)Szkoda, że "Przyjaciel wie" w wersji PL zagubili w czasie produkcji. Piosenka jest tylko w wersji angielskiej.

idol_kp

Możliwe, tym bardziej, że Kanadyjczyk też może być francuskojęzyczny.
Dzięki, spróbuję jeszcze się kiedyś czegoś dowiedzieć.

Chunk

właśnie ciekawe jak się takie role dostawało skoro to jedyna produkcja

markin

wiesz:) w końcu to Cudowne Dziecko;) hehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Ale o kim piszesz:-)??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones