Ruth WilsonII

7,9
6 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruth Wilson

Czy tylko ja nie moge patrzec na jej usta?! Ten uklad rzuchwy jest tak zly, ze az boli

november_

O rany, mam to samo! Podoba mi się jej gra ale nie mogę patrzeć na usta, wyglądają jakby je poprawiała :/

november_

jak na nią patrzę to widzę kaczkę, ale bardzo mi się podoba, jest taką piękną brzydulą, tak oryginalną ma urodę, bez ust nie wyróżniała by się tak bardzo. A i nawet ze zmarszczkami wygląda jak dziewczynka, ja całkiem odwrotnie : uwielbiam na nią patrzeć :)

november_

W sumie przeczytanie "rzuchwy" też mnie zabolało, więc mogę połączyć się z Wami tym bólem.

november_

Cóż... Może nie powinnaś tyle czasu przed lustrem spędzać.

ekscentrycznybuc

zazwyczaj mowie o sobie w pierwszej osobie liczny pojedynczej :) ‚nie moge na nia patrzec’ - moze jednak nie powinnam spedzac tyle czasu przed ekranem na ktorych widze Ruth

november_

układ czego????

november_

Boże, "żuchwy" nie "rzuchwy"...Aż mnie żuchwa i zęby bolą jak to czytam.. Jak można takie byki ortograficzne sadzić, czy ci co tak piszą nic nie czytali w życiu, bo w szerzącą się plagę dyslekcji ciężko jednak uwierzyć..

Magga1234

A może DYSLEKSJI?

ania_152

Oczywiście, samowolny słownik w tel czasami robi co chce..

november_

O rany ja też. Wyglada jakby wcisnęła sobie za dużo czegoś w górną wargę...

november_

Mi się bardzo podoba. Ma w sobie coś takiego magnetyzującego. I jest świetną aktorką :)

november_

Może nie jest to zbyt piękny widok, ale ona sobie twarzy nie wybierała, natomiast nie mogę pojąć, jak można się dobrowolnie oszpecać przyczepiając sobie do twarzy żelastwo.

Zloty_Deszcz

Ale wybierała sobie przesadne wypełnienie hialuronem. Kiedyś wyglądała znacznie lepiej. Po wypełnieniu i botoksie utraciła część mimiki, co ewidentnie odbija się na jej ekspresji aktorskiej.

Woooo

Kiedy zaczęła to robić? Zanim skończyła 24 lata? Poza tym nikt tu nie pisze o mimice i ekspresji, tylko o ustach jak u kaczki, które miała już w pierwszych produkcjach, w których grała.

Zloty_Deszcz

To polecam pooglądanie zdjęć, w pierwszych produkcjach miała znacznie mniejsze o innym kształcie usta.

Woooo

No właśnie, pooglądaj sobie zdjęcia choćby z "Jane Eyre" z 2006 roku.

Zloty_Deszcz

Właśnie patrzę i różnicy nie widać.
Czy gdyby chciała coś sobie zmienić to usta nie powinny być większe, a w jej przypadku są małe. Na galach zależy od pomadki też inaczej wyglądają.

JLaw

Jeśli nie robiła żadnych operacji, to powinna jakoś lepiej używać tych pomadek, żeby jej usta nie wyglądały jak u żaby.

Zloty_Deszcz

Ojeju jak wam tak to przeszkadza to nie patrzcie na produkcję z jej udziałem.
Jakby miała operację to źle, jak nie ma też źle. Jeszcze w grudniu 2019 pisałeś/aś że twarzy sobie nie wybierała a tu jakiś wymóg musi spełniać. Patrzcie na to jak potrafi grać.

JLaw

Chilliout, mała. To, że nie wybierała sobie twarzy, nie musi wcale oznaczać, że nie może w jakiś rozsądniejszy sposób stosować pomadek czy szminek :)

Zloty_Deszcz

Mały
W swoich rolach rzadko ma makijaż, albo sama się oszpeca jak choćby do roli "Ktoś we mnie"

JLaw

No to już wiemy, dlaczego Ruth wygląda, jak wygląda. Sprawdzają się w tym przypadku też słowa Boga z dowcipu o tym, jak stworzył Adama i Ewę :)

Zloty_Deszcz

Dobre :)
Mi się to akurat w niej podoba, że tak stara się do ról które na pierwszy rzut oka wygląda jakby to była po prostu ona a potem zauważasz że dzięki np. nakładką na zęby inaczej mówi albo ubiera więcej żeby być grubsza jeśli tego wymaga rola, a usta to znalazłam fotki cała jej familia ma takie.

Woooo

Nie miała żadnych operacji.
Czytałam artykuł o tym jak wszyscy nawet krytycy mają wręcz obsesję na punkcie jej brwi i ust co ją sama irytuję. Jej była koleżanka z planu "The Affair" to jest np udowodniony przykład zrobionych ust.

JLaw

Dodam że wyszło zdjęcie z planu najnowszego filmu gdzie wygląda jak za czasów Ayre.

november_

Bo wygląd to wszystko a wnętrze jest nieistotne. Ludzie ale jesteście płytcy, dusza jak kałuża po wczorajszym deszczu która wyschnie zaraz następnego dnia.

november_

Nie jest zły a oryginalny

november_

Ja akurat uważam to za jej atut ! To ją wyróżnia. Piękna, charyzmatyczna kobieta o niebanalnej urodzie. :) Pozdrawiam ciepło drodzy czytelnicy.

november_

Wygląda jak pewna-średnia pod względem gry aktorskiej, Polska aktorka Maja Bohosiewicz. Podobny układ ust, który przypomina kaczkę lub dziobaka.

november_

Ciężko się czyta takie hejterskie, zupełnie niepotrzebne i płytkie komentarze...

Nie wiem, mialam nadzieję że na filmwebie są dyskusje o filmach i kreacjach aktorkich, a nie o ustach aktorek.

Irenatalia

Bardzo się zgadzam, to świetna aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones