Ruth WilsonII

7,9
6 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruth Wilson

Wszystkim polecam nowy kryminalny serial BBC -"Luther" W tym to właśnie serialu możemy zobaczyć jak ogromny potencjał i świetny warsztat ma Ruth.Wcześniej widziałam już ją w genialnej roli Jane Eyre z 2006 roku,byłam zachwycona jej grą .Ten serial utwierdził mnie w przekonaniu ,że ma wielki talent.Może zagrać zarówno delikatną i spokojną Jane jak i mściwą i genialna morderczynie Alice.Serial jest świetnie napisany i zagrany ,trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Jest jednak dość drastyczny.Ruth dobrze dobiera role dając widzom możliwość poznania swojego talentu w różnych odsłonach.Oby tak dalej!!! Mam nadzieje ,ze zobaczymy Ruth w jeszcze wielu świetnych rolach.Pozdrawiam wszystkich miłośników jej talentu :)

użytkownik usunięty
madziajest

Też jestem już po serialu "Luther" i potwierdzam - Ruth była świetna, zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Bardzo dobrą kreację stworzyła też w filmie "Small Island".

Ciągnąc temat... Ruth piękna nie jest, to fakt. Ale wszystko nadrabia mimiką, artykulacją, że człowiek ma na nią większą ochotę niż na jakieś top#1 w askmenie. Warsztat aktorski ma babka genialny, role psychopatek najbardziej wskazane ;-)

era

Zdecydowanie jedna z najlepszych brytyjskich, ba nawet europejskich aktorek. Taką postać jak Alice Ruth odegrała perfekt

era

Nie jest klasycznie piękna, ale w "Lutherze", gdy na jej twarzy pojawia się ten zadziorny uśmiech człowiek nie może się jej oprzeć. A ten głos... mhm:D

era

Racja, sposób bycia ma super.

Szkoda tylko, że jej stylista nie potrafi jej dobrze ukształtować brwi, dużo przez to traci.

madziajest

Jako Alice - rewelacja!

madziajest

Tak, jej rola w "Lutherze" była po prostu genialna! - Jej gra, jej uroda, mimika - w roli Alice była rewelacyjna i stworzyła naprawdę fascynującą postać. To w dużej mierze dzięki Alice i jej niesamowitej relacji z głównym bohaterem "Luther" zrobił na mnie takie wrażenie. A nie jestem specjalnym miłośnikiem seriali.

madziajest

Rola w "Lutherze" fantastyczna - trudno oderwać od niej wzrok. ;)

madziajest

Twarz, którą trudno zapomnieć. Obejrzałem jeden odcinek Luthera (chyba s01e03 lub 04) i postanowiłem obejrzeć całą serię. Już od początku robi wrażenie.

madziajest

Była mowa o spin-offie, z Alice Morgan jako główną bohaterką, świetny pomysł ale jakoś się nie zapowiada na jego realizację.

madziajest

w dodatku pięknie jest jej w tych ciemnorudych włosach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones