Ruth WilsonII

7,9
6 896 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruth Wilson

boze co ta kobieta ma z twarza w tym filmie? nie mowie o rozjasnionych brwiach ktorych wogole nie widac, ale to co jej sie stalo ustami... za duzo botoksu?
ale zeby nie bylo - bardzo fajnie zagrala ;D

venacava

zagrała fenomenalnie

szczeniaczek26

Aktorsko chyba najlepsza w całym filmie!

emiliafloge

co z tego, skoro wyglądała tak,. jakby ktoś ją z horroru wyciągnął? powinna wziąć udział w kampanii przeciwko operacjom plastycznym... tragedia :/ a taka młoda osoba :/ wygląda jak te staruchy z Hollywood na czerwonych dywanach ;/

tolerancja91

To nie operacje a matka natura :) Widziałyście ją w innych filmach? Ona ma takie usta kaczkowate. Ruth jest taka piękna brzydka.

tolerancja91

Co z tego? A ja sądziłam, ze gra aktorska ma znaczenie w filmie...
Głupia ja...
Botoks - okej, zgadzam się, ani to ładne, ani tym bardziej nie w tamtych czasach takie numery. Ale może należy to rozgraniczyć z całkiem dobrą kreacją aktorską - w porównaniu z nią laleczkowa Keira przypomina tę rybę ze Zmierzchu...

Leean

no ejj, bez przesady, knightly a stewart to jednak inna liga,,, bella może jej buty czyścić

poza tym to nie botoks tylko wypełnienie ust kwasem hialuronowym, chociaż mogła coś kombinować przy łukach brwiowych, ale to ewentualnie naciąganie skroni, nie wiem, nie znam sie na plastyce, ale ewidentnie ta pani spaprała sobie wizerunek i nadaje sie bardziej do dubbingu ;/ albo do filmów współczesnych, ale nie kostiumowych (litości!!!)

Leean

Ja nie mam nic do jej gry aktorskiej, bo uważam, że jest świetna i dlatego dałam jej 9. Mówię tylko, że niesłusznie oskarża się ją o operacje plastyczne bo ona chyba ma taką urodę. To, że ktoś ma duże wargi nie oznacza, że się zaraz zoperował i w ogóle moim zdaniem jest normalną kobietą.

Leean

o sorry, myślałam, że to do mnie było ;) a widzę, że do osoby przede mną.

venacava

Wystarczy popatrzeć na fotki w galerii: ona ma po prostu taką "kaczą" wargę.

venacava

Botoksu, to ona w ustach nie ma w ogóle. Tak samo nie miała żadnego liftingu brwi. Po prostu ma taką urodę. Fakt, że w Annie Kareninie nie wygląda najkorzystniej, bo jasne włosy podkreśliły jej twarde rysy, a te rozjaśnione brwi w ogóle odebrały cały charakter twarzy (moim zdaniem w ciemnych wygląda bosko), ale taką miała kreację roli. Ogólnie rzecz biorąc jest piękną kobietą, o nietypowej urodzie (nie jakiejś lalki, podobnej do każdej) i niezrównaną aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones