Ruth WilsonII

7,9
6 884 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruth Wilson

Czytam kolejna wypowiedz o jej ustach, to niesamowite jak ludzie sie różnią w odbiorze : dla mnie to właśnie jej wielki atut :))

3nik

Zrobione usta i to słabo zrobione to jej atut?????

katarzynagied

hmmm z tego co wiem, ma naturalne, są specyficzne, ale właśnie nadają jej charakter, gdyby były sztuczne to z pewnością bym nie zaliczała ich jako atut, gdyż nie oddawałyby jej osobowości :)

3nik

wyglądają jednak jak ostrzyknięte... a jaka jest prawda, wie wyłącznie ona sama... wiele aktorek zaprzeczało ingerencji chirurga, a i tak widać, jak bardzo się zmieniły

3nik

Mało, że te usta są jej wielkim atutem, to mogę iść o zakład, że wielu mężczyzn marzy o pocałowaniu ich
...i pewnie nie tylko mężczyzn ;)
Obejrzałem całego Luthera i The Affair I z niecierpliwością czekam na His Dark Materials m.in. z uwagi właśnie na Ruth. Ma ona w sobie coś, co zdecydowanie nie pozwala przejść obok niej obojętnie.

yuflov

Ja chcę zobaczyć Panią Wilson :)

3nik

A wiesz może, gdzie ten serial jest (lub na być) pokazywany? Bo przyznam, że też bym go zobaczył.

yuflov

Nie za bardzo, bo nie mam tv i nie znam tego kanału :D

3nik

No to przyjdzie nam obojgu pożyć w tej niewiedzy ;)
Podejrzewam, że gdzieś na jakimś BBC powinno lecieć, ale kiepski jestem, jak chodzi o szukanie takich info po sieci :)
p.s. gdyby mi kiedyś wpadła ta informacja, to Ci tu skrobnę
miłego wieczoru :)

yuflov

To że wielu mężczyzn marzy o pocałowaniu jej ust nie świadczy o jej urodzie tylko o niskich standardach tych mężczyzn. Uważają brzydkie za ładne. Nazywają to fetyszem, innym gustem,
zafascynowaniem charakterystyczną urodą czy niecodziennymi rysami twarzy ale to po prostu obniżone standardy. Jak ktoś nie jest atrakcyjny i nigdy nie flirtował z modelką 10/10 ani nawet sobie tego nie wyobrażał to nie ma fantazji związanych z takimi kobietami. Są one poza jego zasięgiem nawet w fantazjach erotycznych. Wtedy fantazjują oni o tych brzydszych kobietach u których w fantazjach mają szansę bo mózg to postrzega jako coś co się może wydarzyć.

To nie kwestia gustu tylko obniżone standardy przez niską samoocenę.

BartasBartas

Najpierw chciałam to jakoś skomentować, no ale nie xD aż żal xD

St_Isaabel_89

To nie jest moja opinia. To nie jest coś co mi się wydaje z czym można się zgadzać albo nie. To są fakty. Jest bogata bibbliografia. Poczytaj na ten temat jakąkolwiek publikacje naukową, badania etc.
Także jedyny żal to jest ludzi którzy są oburzeni faktami. To jakbym napisał: "ziemia się kręci wokół własnej osi" a ty byś napisała "nie, no żal xD" 
Jedyny żal to jest że musze ci to tłumaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones