Ryan DunnII

Ryan Dunn

8,1
342 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Ryan Dunn

[*] był zajebisty można go jeszcze obejrzeć w jackass 3,5 szkoda ze nie w 4 :(

Lionsgate

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/fa26f43af4db11cbef356e88e9fd6f59.png?13086 06888

Tymonello

powyższy kwejkowy link to fake.. niestety.

Tymonello

Ten obrazek to jest prawdziwy żart... i to bardzo niestosowny.

Lionsgate

Kto wie - może już kręcili jakieś pojedyncze numery? Może następny Jackass, będzie poświęcony pamięci Dunn'a i zobaczymy w nim jakieś nowe, albo nieopublikowane wcześniej numery z nim w roli głównej?

Lionsgate

Dla niektórych był po prostu idiotą... ale to nie prawda, będzie go mimo wszystko brakować

Swatpl

Nie znałem go od strony osobistej, więc czy faktycznie idiotą był nie wiem - ale w tym co robił był naprawdę dobry. Bez takich ludzi świat byłby nudny i smutny... I teraz o tego jednego człowieka mniej, będzie bardziej szary, bardziej nudny i o wiele bardziej smutny...

Miczelov

Przecież to oczywiste, że nie będzie kolejnej części.

szlap_oksodra

Kur*a mać co za ludzie z was.Szkoda go wam bo nie zagra w kolejnych częściach?W ogóle szkoda że ten gościu zmarł.Program jest nie ważny,szkoda mi tego człowieka a nie że nie będzie go w programie,

patryk250

Sam sobie na to zasłużył, jechał po pijaku z ogromną prędkością. Nie dość, że zabił siebie to i niewinną osobę.

Suteq

Prawda!

Suteq

ta 'niewinna' osoba byla z nim wczesniej w barze i doskonale wiedziala ze jedzie z osoba ktora wczesniej pila alkohol wiec nie wiem gdzie tu niewinnosc nikt mu nie kazal z nim jechac a poza tym jestescie zalosni on mial tego alkoholu tyle w sobie co nic doslownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones