Ryan Giggs

Ryan Joseph Wilson

8,4
53 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Ryan Giggs

Wole go od takich pseudo gwiazd jak C Ronaldo, Louis Saha, Michael Carrick, Wayne Rooney(których nienawidze).W wieku 34lat ma świetną formę i strzela gole!!!!!!!Najlepszy gracz Manchesteru United

Hitek

Znaczy daje mu 2/10, bo go nie za bardzo lubie ale porownujac go do innych graczy ManU to go uwielbiam po prostu!!!!

Hitek

Chociaż nie, musze mu zwiększyć ocenę. Lubię go jeżeli chodzi o obowiązki które pełnił jako były kapitan Walii i kapitan Manchesteru United, chociaż klubu nie lubię w jakim gra, ale on sam, indywidualnie jest ok;).

Hitek

A ja jestem kibicem United od pamietnego dla tego klubu roku czyli 1999 r. i uwazam, ze Giggs jest najlepszym pilkarzem obok Cantony za kadencji menagerskiej Alexa F. Nie zaprzeczam, ze Ronaldo i Rooney moga stac sie kiedys jeszcze lepsi od niego, poki co wciaz ucza sie od Ryana, ktorego uwielbiam.

użytkownik usunięty
Hitek

lepiej bys samoboja strzelil frajerze!!!!

prawdziwym bogiem jest kristiano ronaldo (bo kristiano oznacza krzescijanin) a to ze czasem sobie na meczu poplakuje dodaje mu tylko meskosci!!! RNLD-MANUTD-7 najlepszy!!

użytkownik usunięty

dobrze frajer mowi kristiano jest bogiem skłosza nikt mu nie dorowna ...

użytkownik usunięty

bogiem sklosza jest corka kaloszo-bambosza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chala madrit :D

użytkownik usunięty

naprawde to jakie ty czlowieku glupoty tu wypisujesz to sie we glowie mojej nie miesci jak mozna byc takim spierdolcem zajebanym kurwa jego mac !

użytkownik usunięty

a no mozna panie kurczak z rozna :DDD













ole!

użytkownik usunięty

to ja jeste ten slynny kurczak z rozna (oby sie udalo prosze !!!!)

użytkownik usunięty

to caly ty panie hyhyhy.


moderatorom filmwebu pragne podziekowac za nieuchronnie zblizajacego sie bana:)

Hitek

Hitman to lubisz go w końcu czy nie?
I po pierwsze nie nazywaj graczy MUFC pseudo gwiazdami tak możesz nazywać graczy Chel$ea czy Realu.
W Manchesterze faktycznie Ronaldo ma zapędy gwiazdorskie ale już rzadziej niż kiedyś-teraz bardziej skupia się na grze i poświęca dla drużyny-ona jest dlań najważniejsza. I powinien dalej brać przykład z Giggsy'ego-który jest prawdziwą legendą United. Ma 34 lata a gra w klubie od 17 roku życia. Skromny, poświęcony klubowi, znakomity gracz. Jeszcze trochę pogra i to na wysokim poziomie.
Glory Glory Man United!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
OnlyMUFC

synku, widac ze kaka wiesz o menczesterze i rajanie gigsie.
otoz zaczynal on kariere w lechu poznan, pozniej rpzeszedl (sam na wlasnych nogach!) do delty warszawa i dopiero na koncu zostal wypozyczony do junajted. ale jeszcze tylko na osiem lat, pozniej wraca do polski, swojej ojczyzny.

uzupelnij troche wiedze gamoniu.

Pozdrów ojca, fajny Ci sprawił prezent kupując Neostradę.

użytkownik usunięty
OnlyMUFC

co nie ze fajny?
ale jeszcze lepszy robi twojej matce, pukajac ja w kazdy wieczor:)
pozdrawiam moj przyjacielu!

Coś mi się zdaje że jednak puka Ciebie i to w tej samej chwili gdy wypisujesz takie pierdoły. Szkoda czasu na twoje pierdoły kretynie.

użytkownik usunięty
OnlyMUFC

zobacz jestem grzesiek schetyn, grzesiek, grzesiek hihihihi:)

OnlyMUFC

Hitek napisał , że Rooney to pseudo gwiazda, to wystarczy by nie dyskutować z nim:) a co do tego użytkownika to dobrze, że już usunął konto.

Pawlovsky

yyyy ale on to napisał 7 lat temu lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones