Ryan Giggs

Ryan Joseph Wilson

8,4
53 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Ryan Giggs

Ryan - legenda United!!! Młody, dobrze obiecujący 37-latek (prawie), nie będzie Giggs'iego, nie będzie MU

bokser_Ken_Wywietrznik

tak samo mówili jak odchodził Ronaldo...

fauzi

Nie no sory...bez porównywania legendy i zadufanego w sobie chłoptysia. "Giggsy" oddał United całe życie a Krysia się sfochał, że robi prawie że za niewolnika. Oczywiście mógł odejść, normalna kolej rzeczy piłkarza, ale bez takich gestów. Zresztą Ryan za najlepszych lat był lepszy technicznie, tylko się nie żelił, nie beczał po przegranych, nie dymał pół świata, spokojny, stonowany, prawdziwy lider. Swoją drogą portal filmowy, ale jak mi ktoś porównuje tych dwóch to....no...wojna!! pozdro

bokser_Ken_Wywietrznik

Nie napinaj sie tak.Nie ma teraz zawodnika którego nie można zastapić.Taka jest prawda.Giggs jest wielki,zawsze był,ale Fergie znajdzie kogoś na jego miejsce.Tak to już jest.

"nie będzie Giggs'iego, nie będzie MU" -chyba sam w to nie wierzysz...

fauzi

Nie zgodzę się, Giggs, Scholes, Ferguson, To są postacie z obecnej historii United i bez nich ten klub nie będzie taki sam. Oni są w tym klubie odkąd jestem ich kibicem i nigdy nie wyobrażałem sobie, że mogło ich zabraknąć, te postacie to ikona MU i światowej piłki tego się nie zastąpi. Musi przyjść inna osobistość, która stanie się legendą, ale nigdy nie mam mowy o zastąpieniu.
Ale na koniec jeden z moich ulubionych cytatów jednego guru piłki nożnej
"To naprawdę nie jest ważne, kto odchodzi. Manchester United pozostaje – ta nazwa, ten klub, nigdzie nie odchodzą."

ThePrestige

też jestem fanem United od dziecka ale odchodziło wielu wybitnych.Wielu mówiło że po odejściu Scholesa Manchester będzie miał w środku dziure nie do załatania.I co?ma ją? Cleverley spisuje sie nadspodziewanie dobrze.Tak to już jest że jedni przychodzą a inni odchodzą.

fauzi

tu nie chodzi o dziurę, bo piłkarza da się zastąpić, chodzi o markę, która odchodzi...

ThePrestige

Ale nie tacy zawodnicy juz odchodzili.Kiedy odchodził Cantona tak samo wszyscy mowili że nie będzie już wielkiego Manchesteru.Teraz pamiętają go własciwie tylko Ci którzy interesują sie United.Na jego miejsce przyszli kolejni umiejętnie poukładani przez sir Alexa.Reasumując Manchester straciłby dużo więcej na odejściu Fergusona niż Giggsa.

bokser_Ken_Wywietrznik

Legenda Manchesteru United :)

bokser_Ken_Wywietrznik

to się nazywa wychowanek z krwi i kości

Sparow5

Sprawdza się, ferguson odszedł, Moyes robi zamieszanie w drużynie i nie umie takiego klubu trenować .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones