Ryan O'NealI

Charles Samuel Eldridge Patrick Ryan O'Neal III

7,8
2 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan O'Neal
absolutus666

Serio? Właśnie widziałem "Papierowy księżyc" gdzie grai razem.

absolutus666

Kurde...a młoda ma większy talent niż on.

absolutus666

Tak to on

katrinafw

Radzę przeczytać ostatnio wydaną książkę jego autorstwa "Moje życie Z Farrah" i wszystko stanie się jasne.

Mantek_S

Możesz przytoczyć jakieś wątki z tej książki? Ja czytałem fragmenty biografii jego córki i okazuje się ze O’Neal był jednym z największych sku*wieli w historii Hollywood. Jakoś to nie pasuje do wizerunku romantyka który przylegał do niego po roli w „Love Story”. Tatum natomiast nie przepadała za Farrah i na długo zerwała kontakt z ojcem. Pogodzili się dopiero po Jej śmierci na oczach całej Ameryki w żenujacym reality show.

IronMannn

Rola to rola życie to życie, możliwe, że bliżej mu było do postaci zresztą świetnie wykreowanej w Barry Lyndon z 1975 - Natomiast to nie zmienia tego, że jest świetnym aktorem.

buterfly

Świetny aktor? Nawet w 500-ce bym go nie zmieścił. Amator.

Krzypur

Owszem w Barr Lyndon uwodnił swój talent. Amatorów to można nazwać dzisiaj wielu wychwalanych aktorów.

Krzypur

Żeby nie być gołosłownym wymiennie takie nazwiska jak Henry Cavill czy Kenau Revers, rola Supermana w drugim przypadku Matrixa ustawiły im kariery. Jednak aktorsko to ich nie umieściłbym w 500-ce. Amatorzy.

absolutus666

Tak, bił córkę za to, że zaczęła go pokonywać w aktorskich osiągnięciach. Ponadto bił partnerkę Farrah Fawcet, a do tego odpowiada za śmierć syna F. F. Coppoli. Niezłe ziółko.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie on ale jego syn Griffin O'Neal jest odpowiedzialny za ten wypadek

absolutus666

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177343,26667310,tatum-o-neal-najmlodszej-zdo bywczyni-oscara-statuetka-nie-przyniosla.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones