Ryan Stiles

Ryan Lee Stiles

7,0
596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Stiles

Daję jeden bo nie znam.











Żartowałem. Dziwne że jeszcze nikt nie założył tematu. W końcu koleś wszedł na 7 miejsce
w rankingu. Ciekawe który będzie jutro.

neo_angin

Jest to bardzo dobry aktor. A ci co dają jeden bo nie znają są żałośni. ( Nie mówię o tobie. Ale są tacy ludzie. )
Też jestem ciekawa który będzie jutro.

Anaissa

Jutro będzie ok.30 miejsca.

Anaissa

Anaissa, ja też daję 1 i nie czuję się żałosną osobą. Po prostu chcę żeby koleś spadł z tak wysokiego miejsca. Wkurza mnie, że ktoś kto zagrał w jakiś durnych serialach i ani jednym dobrym filmie, jest wyżej chociażby od Toma Hanksa, Garego Oldmana albo np. Ralpha Fiennesa.

ibiscotti

Jak też? Ja nie dałem i napisałem że to żart. Ten temat to kpina z osób tak robią bo to głupie. Kogo obchodzą te rankingi?

neo_angin

To bez 'też', nie czepiaj się ;) I mnie obchodzą. Pozdrawiam.

ibiscotti

haha! @ibiscotti, gratuluję 'kunsztu aktorskiego' i tego jakim jesteś 'znawcą'... Wreszcie kogoś obchodzi obchodzi sprawiedliwość światowej kinematografii! Przecież facet, który nie gra w wielkich produkcjach nie może być dobrym aktorem... Usunąć to telewizyjne ścierwo i pseudoaktorzynę z filmwebu!
Żałosne...

ibiscotti

tam Toma Hanksa czy Garego Oldmana on wyprzedził Woody Allena bardzo mi przykro z tego powodu

Anaissa

Nie do wiary! Doszło 226 głosów i utrzymał miejsce, a średnia spadła tylko o 0.1.

neo_angin

Wczoraj miał chyba 8,875 a dziś ma 8,955

Anaissa

Ważonej nie pamiętam.

neo_angin

Można żartować lub nie, ale on zdecydowanie nie zasługuje na tak wysokie miejsce. Oglądałem kiedyś WLiiA i uwielbiam Ryana, ale on nie lezy nawet obok aktorów z okolic dwusetnego miejsca. Gdybym go nie lubił dałbym 1 bez wahania, może to dziecinne, ale silniejsze ode mnie :D

Vaylander

Wiadomo że nie zasługuje, ale nie mogłem się powstrzymać żeby to napisać. Zresztą kiedyś ludzie zjedynkowali np. Javiera Bardema, a teraz to świetny aktor i jest nisko przez te idiotyzmy.

neo_angin

swoją drogą ciekawe ile się w TOP10 utrzyma :)
myślę, że do końca roku wytrzyma

Vaylander

Jest już 9. Codziennie mu spada średnia. Raczej do końca roku się nie utrzyma.

Anaissa

Multikonta szaleją. Wystarczy zerknąć na ranking reżyserów i wahania notowań.

neo_angin

ja pierd....ole on zagrał w np. Hot Shots 2 i jest na 7 miejscu

FIIlp

to jest dopiero mistrz ja p....ierdole mistrz

neo_angin

Specjalnie dla:
@ibiscotti

Leci 10! ;D Super koleś i zaje**sty improwizator. Mam gdzieś te rankingi więc dlaczego nie 10 :)? A dla tych, którzy dają "1 bo nie znam" to radzę iść odświeżyć się na dwór.

Kaineko

Mnie interesują rankingi, więc dlaczego nie 1 :)? A teraz idę się odświeżyć na dwór ;) Pozdrawiam.

ibiscotti

I bardzo dobrze, słuchaj się innych bo dobrze radzą :)

ibiscotti

Czemu? Czemu cię interesują rankingi?

Mnie interesuje to aby mieć rzetelną bazę filmów, które obejrzałam i ocenione zgodnie z moimi osobistymi odczuciami. Tak samo z aktorami. Choć ich nie oceniam już tak pochopnie, bo ciężko ocenić aktora po jednym czy nawet dwóch filmach.

kaczy_dziup

Kaczy, tak po prostu interesują :) Lubię widzieć jak naprawdę dobrzy aktorzy są wysoko, irytuje mnie jak Ci kiepscy czy zwyczajnie tacy z małym doświadczeniem wspinają się na szczyty listy rankingów. Taki mały fetysz ;) Oczywiście to rzecz gustu, dla kogoś aktor, którego ja cenię może być beznadziejny i ma prawo wyrazić swoje zdanie i dać niską notę, po to jest filmweb :)
A dla kogoś kto się wyżej bulwersował - jeśli ten cały Ryan Stiles jest rzeczywiście taki genialny, to sam się 'obroni', jego pozycja będzie nadal wysoka, a moja jedynka (której w rzeczywistości nie dałam) nic tu nie zmieni ;) Pozdrawiam i życzę sobie i Wam więcej luzu :P

ibiscotti

Wysoka pozycja to do którego miejsca? (teraz z 7 spadł na 33 a ledwie tydzień miną (szkoda))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones