Ryan Stiles

Ryan Lee Stiles

7,0
596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Stiles

Kto to urwa jest?

użytkownik usunięty

Widać multikonta znów działają

Dokładnie..
A właściwie to dzięki której roli tak podskoczył w rankingu?

Wiadomo,że ludzie głosują na tych których lubią. Ryana Stilesa poprostu nie da się lubić. Występował w whose line is it anyway no i jak obejrzycie to sami się przekonacie,ze jest zajebisty, humor w czystej dawce!!! wydaje mi się, że powinni na filmwebie dać kategorie aktorów komediowych co było by bardziej zrozumiałe niż umieszczając ją na tej, ale i tak Ryan rządzi!!!!

CranKy91

Tutaj nie ocenia się aktora poprzez jeden film bądź jedną rolę! Trzeba patrzeć na aktora(na jego umiejętności,to jak gra,gdzie gra i jak się spisuje) i spojrzeć na cały ranking ;) Wielcy aktorzy są daleko z kimś takim,to są żarty;] Na rankingu na filmwebie zawsze była wieś i póki co będzie. Nastolatki zobaczą jakiegoś spedalonego pięknisia i od razu dają mu 10 bez żadnego normalnego uzasadnienia. Oczywiście nie twierdzę,że nie można głosować,bo każdy głosuje jak chcę. Ale to jest śmieszne i bardzo debilne. Ocenę od razu można wystawić po obejrzanym filmie,bo film to nie aktor ,który gra w wielu ekranizacjach i pod wieloma postaciami. Radziłbym naprawdę głosować jak dojrzałe i choć trochę mądre osoby,bo jak patrzę na taki śmieszny ranking to żal mi się robi tych wszystkich głupich osób,które oceniają nie mając pojęcia nawet kto w kręgu aktorów jest naprawdę dobry ;) A gość o imieniu Ryan Stiles nie wiem jakim cudem on się tu znalazł,ale wiem,że jacyś ludzie oddawali nieuzasadnione oceny;) Gość nie dość,że ma kiepską filmografię to w dodatku nie ma na koncie dobrego filmu a tym bardziej roli. Trzeba zrobić porządek z tym portalem,bo naprawdę jest tu syf!

wiltord

Hmmm. Znalazł się takim cudem bo przekroczył 1000 gł, ma wysoką średnią co powoduje że osoba ląduje wysoko w rankingu.
Ot cały cud!

Anaissa

Ale mądralo ;D widzę,że gość znalazł się tutaj takim " cudem ". Zależy co rozumiesz pod pojęciem cud? hmm? Można brać to słowa na poważnie i bardziej w irytujący i żałosny sposób ;) Wytłumacz mi jakim cudem ma tak wysoką średnią skoro aktor w porównaniu do setki innych jest marnym graczem,słucham Ciebie mądralo ;)))

wiltord

Ma tak wysoką średnią bo dużo ludzi go lubi i daje 9 lub 10
Takie trudne?

Anaissa

Co ma dziewczyno lubienie do prawdziwej i celnej oceny? ;) On do czołówki światowych aktorów jest zwykłym zielonym gościem ;] Ja lubię wielu aktorów,ale każdego oceniam nie ze względu na sympatię tylko ze względu na ich prawdziwy talent aktorski ;) A ty dalej brniesz w swoje durne rozwiązania i dalej nie rozumiesz ;] Pytanie jakim cudem jest z wielkim humorem naniesione , gdyż ta słaba aktorzyna nie powinna się znaleźć nawet na szarym końcu i tyle ;) To ranking,skoro nie rozumiesz to wbijaj na inny portal np facebook i tam możesz klikać do woli lubię to!:) Ale tutaj ocenia się podając mądre argumenty i dając trafne oceny . Spójrz na ranking i zastanów się zanim coś śmiesznego znowu napiszesz;)

wiltord


"Lubię to" na facebook'u można kliknąć raz.... podobnie jak dając 10-punktową ocenę na filmwebie - i to wystarczy, żeby aktor miał taką średnią. W razie dalszych pytań dotyczących działania filmwebu proszę przeczytać regulamin serwisu.

jasminda

Ale tutaj warto oceniać naprawdę dobrze,a nie ofiarowując beztalenciom 10 ;) Ja bym prosił byś zapoznała się z rankingiem na portalu,i pomyślała,kto jest jakim aktorem i kto zasługuje na jaką ocenę ;)

wiltord

Ryan Stiles jest po prostu świetny... mnie nie dziwi, że jest wysoko w rankingu, a to, że nie zagrał w znaczących filmach nie ma nic do rzeczy.. a ocena talentu poszczególnych aktorów to też dość subiektywna sprawa... :) moim zdaniem wielu osób brakuje w pierwszej setce i wielu osób nie powinno tam być... ale cóż społeczność myśli inaczej... :)... ranking to tylko odzwierciedlenie tego co się ludziom w danym momencie podoba... społeczność filmwebu to ludzie, którzy lubią oglądać filmy, przeróżne, a nie ekskluzywny klub znawców sztuki filmowej i umiejętności aktorskich...:) nie ma większego sensu traktować rankingu zbyt poważnie i tyle... ;)
A Pan Stiles niejednokrotnie ubawił mnie do łez w "whose line is it anyway" swoim talentem improwizatorskim, poświeceniem oraz odwagą w poodejmowanych akcjach...:)) kto oglądał ten wie...;)

wiltord

Tutaj połowa aktorów jest oceniana względem sympatii do niej...

Jankes0303

Dokładnie. Nie ocenia się pod względem filmografii ,tego co dany aktor potrafi, tylko z czystej sympatii... Szkoda gadać...

Jankes0303

Racja, wystarczy spojrzec na "aktorow" z seriali typu Pamietniki Wampirow, Gossip Girl czy z sagi Zmierzch. Ehh nastolatki buduja ranking na filmwebie :P

wiltord

Pan Ryan Stiles znalazł się tak wysoko w rankingu ze względu na jego naprawdę wielki talent aktorski. Owszem, masz rację, nie ma na koncie żadnego znaczącego filmu, ale to nie znaczy, że jest "słabą aktorzyną". Myślę, że ocenianie aktora tylko po liście filmów, w których zagrał spacza ocenę i jest krzywdzące. Ryan Stiles występował w świetnych programach improwizacyjnych, np "Whose line is it anyway?" albo "Drew Carey's Impro-va-ganza". Polecam obejrzenie kilku odcinków, może wtedy zmienisz zdanie i docenisz jego talent. Pozdrawiam :)

CranKy91

zgadzam sie, gostek naprawde zabawny jest, w whos line is it anyway byl zajebisty :D w two and a half men tez jest dobry ale nie gra tam glownej roli, no i ma urodziny wtedy co ja xD

modlicha11

Ale patrząc na to że w każdym odcinku whose line ma inną rolę można powiedzieć że jest lepszy od większości szczególnie aktorów komediowych więc ten argument jest naprawdę absurdalny bo jest zasłużenie wysoko . Szkoda tylko że Colin Mochrie nie jest obok ;(

Number6

Ryan Stiles jest jednym z lepszych aktorów na świecie.Umie się wcielić w każdą rolę, jest do tego bardzo zabawny,a jak trzeba,to umie zagrać swoją rolę poważnie.Umie zagrać postać,bez pomocy,sugestii reżysera i co najważniejsze nie potrzebuje scenariusza.Chodzi mi głownie o improwizacje ,nie tylko w whose line.
Poza tym jak jak można nazwać go słabym aktorzyną.Powtarzam jeszcze raz ,ten gościu potrafi się wcielić w każdą rolę, Nie dosyć,że umie sam wykreować daną postać,to jeszcze świetnie ją odgrywa.

Jesteś ignorantem i trollem mój drogi panie. IDŹ STĄD !

użytkownik usunięty
crazy_race

Ignorantem bym był gdyby to była znacząca dla kinematografii postać.

.,.......................-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._..;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .q
. . . . . . . . . . . . .. . .. .\.................. . . .. . ./ ..

użytkownik usunięty
crazy_race

Widzę siła argumentów

Ten człowiek ma talent. Przede wszystkim komediowy, jego występy w Whose Line is it Anyway? są legendarne. Niewielu jest tak dobrych improwizatorów. Wysoka ocena się mu zwyczajnie należy. Nie grał w żadnym rewelacyjnym filmie, nie ma na koncie setki nagród, 3 oskarów i dwudziestu złotych lwów, dlatego też jest dopiero gdzieś tam na 120 miejscu listy najlepszych aktorów wg Filmwebu.

Kto to jest? Jeden z najzabawniejszych ludzi na tej planecie.

Trias

Świetny komik, świetnie improwizuje, jest w tym wszystkim bardzo naturalny i spontaniczny, razem z Colinem wymiatają po całości. Średnia na tym portalu zdecydowanie za wysoka, bo żadnej wielkiej kreacji filmowej nie stworzył i ludzie wysoko go oceniają przez pryzmat improwizowanego programu WLIA. Jednak właśnie w tym programie w małym odstępie czasowym można pokazać swój talent aktorski i moim zdaniem jest w tym fachu lepszy niż niejeden aktor znajdujący się w naszej "Szanownej" 100.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones