Sławomir Szczęśniak

6,0
218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Szczęśniak

Fani ZCDCP....Chyba wszyscy przyznają ,że Pan Sławek ma wyjątkowy talent komediowy i jednocześnie wyjątkowe wyczucie absurdu .ZCDCP bez niego to nie byłoby to samo.No i Kuchnia Pełna Niespodzianek z panem Wacławem;D....genialne.Szkoda tylko ,że w ostatnich latach nigdzie go nie widać.Zniknął.Szkoda....

tombombadil

Świetny duet tworzyli z Wasowskim,jak patrzę co nam teraz TIWI zapodaje,czyli Majewski Szoł itepe to odechciewa mi się wszystkiego :(
Stare dobre czasy nie powrócą już.....

tombombadil

jest nie do pobicia! kuchnia.. z jego udziałem była wspaniała

tombombadil

Zaraz, zaraz - czy ja źle czytam, czy ktoś się solidnie sympnął, bo nie mogę tego zweryfikować u źródła - o ile mowa jest faktycznie o jednym i tym samym człowieku i chodzi o gościa z KOC-a to NIE JEST Sławomir Szcześniak A Sławomir SzczĘśniak. :)

cOOba

W końcu poprawiłem nazwisko!

cOOba

A gdzie w przyrodzie występuje duże "Ę"?

tombombadil

Oczywiście, że Szcześniak, to ten sam gość z KOCa , KACa i ZCDCP. Ostatnio robi reklamy dla Li... Lidki z Link4 hehehe, nawet odrobina tego starego dobrego humoru w TV i już człowiekowi weselej. Ale jak by znowu jakiś program zrobili był bym wniebowzięty
;)
Ale on wcale nie zniknął, on cały czas jest obecny, tyle tylko, że w radiu, a nie w TV...

tombombadil

Za nowy program z duetem Wasowski+Szcześniak wiele bym dał (może tyle co PLAY-BOYS Oddam) jeszcze gdyby dołożyć Manna+Maternę to dopiero byłby come back starych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones