Salim Kechiouche

7,1
315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salim Kechiouche

fajny kator ;) on jest faktycznie gejem ?:p

foragut

nie ! nie jest p....

trautmann88

A jakby był p... to co?

buterfly

Irytowalo by mnie to

trautmann88

Tylko że nie masz na to żadnego wpływu, po za tym nie wiem skąd u ciebie pewność że nie jest gejem ;)

buterfly

Nie mam za duzego wplywu , aczkolwiek jako zdecydowany przeciwnik pede..... ów , często uswiadamiam ludzi zwłaszcza młodych o tym zboczeniu . Nie jest ped... gdyż ma dziewczynę , wczesniej spotykał się też z innymi kobietami .

trautmann88

Zboczeniu? :) - Proponuje najpierw zapoznać się ze znaczeniem tego słowa :)

buterfly

sluchaj ! znam doskonale znaczenie ego słowa i dlatego osoby z tym upośledzeniem personifikuję w ten a nie w inny sposób .

trautmann88

Znowu się kompromitujesz ;) Proponuje tym razem sprawdzić, znaczenie słowa upośledzenie ;)

buterfly

Uzyłem tego słowa jako eufemizmu gdyż z reguły inaczej nazywam osoby ..... homoseksualne . Zresztą to jest strona poswięcona filmom . Nie przeciągajmy tej dyskusji , ja ich nienawidzę ty ich ...... lubisz ? kochasz ? twoja sprawa . Masz do tego prawo ..... ja też .

trautmann88

Ani nie lubię ani też nie kocham - Nic mi jednak nie zrobili, żebym też ich nienawidził.

foragut

Jest biseksualny, miał lub ma romans z Gaelem Morelem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones