Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Owszem zdolności aktorskie jakieś tam posiada, ale ten jej pysk...

Kubass_87

"Owszem zdolności aktorskie jakieś tam posiada, ale ten jej pysk..."
No cóż. Są gusta i guściki.

Szajba

Oczywiście, dla mnie poprostu ona jest makabrycznie szpetna, to nie moja wina, poprostu tak jest i nic na to nie poradze.

Kubass_87

hmmm... powiedz w takim razie jaka znana aktorka jest dla ciebie piękna. Ja STRASZNIE zazdroszczę jej wyglądu, bo moim zdaniem ma naprawdę śliczną twarz i chcialabym wygladać tak jak ona ;-).

flexia

Bez przesady! Przecież Salma wcale nie jest najbrzydszą ze wszystkich aktorek... jest wiele brzydszych od niej kobiet. Przykład? Kristen Dunst czy Gwyneth Paltrow. Przecież nie bez powodu Hayek nazwana została "sex bombą"...

Lenoszka

Gwyneth się zgodze, ale Kirsten Dunst nie.

użytkownik usunięty
Kubass_87

Chciałbym ten "pysk" mieć na własność ;)

A ja chciał bym miec dziewczynę z takim "pyskiem"...
Ona jest naprawdę ładna! - jak wszystkie latynoski łącznie z J.Lo...

kakihara_2

z tymi latynoskami tez nie przesadzaj...sa ladne i mniej ladne to dotyczy wszystkich kobiet...ale najlepsze w ogole sa mieszanki

Kubass_87

kiepska aktorka niezbyt urodziwa
nie ma sie czym zachwycac
jest zwykla
nie mowiac o tym ze mam kwadratowe meskie policzki, wielka zuchwe...wyglada jak facet
a figura...za duze biodra za duzy biust
bez przesady ona ma tylko 156 centymetrow to sie niegdzie nie rownowazy
nie ma sie czym zachwycac, sa kobiety duzi duzo ladniejsze

madame_figaro

nie mowiac o tym ze ma* kwadratowe meskie policzki

madame_figaro

No coś w tym jest, że najlepsze są mieszanki, szczególnie te orientalne, które wygrywają konkursy miss world
Jednak jak można pisać, że Salma jest brzydka, ok. nie jest idealna, ale na pewno nie brzydka, jej uroda jest przeciętna i tyle, ale ma w sobie magnetyzm, którego brakuje wielu piękniejszym kobietom, jest po prostu zmysłowa, co do policzków się zgadzam

Jeśli chodzi o piękno to jest względne i tyle..., ale Salma by misską nie została....

Chodzi tu o to, że miss musi mieć odpowiednie wymiary, nie może być jak wieszak (żadna modelka nie zostanie miss bo są za chude), musi mieć duże i jędrne piersi proporcjonalne do reszty ciała, być wąska w biodrach co u kobiet z południa jest trochę trudne do spełnienia, no i szpeci (pupa typu Jennifer Lopez to wszak ohyda -- ma być za co złapać, ale proporcje ludzie proporcje -- pupa typu kobiety z północy owszem), długie nogi, ładną buzię, wszystko musi grać ze sobą -- a żeby było śmieszniej nie może być lalką Barbie -- musi się czymś wyróżniać, być nie do podrobienia, mieć to coś charakterystycznego, czyli być zmysłowa, no i oczywiście być wykształcona, inteligentna itp. itd.

Salma jest bardzo zmysłowa, ma odpowiednio duży biust, ale co z tego, gdy nie gra to w proporcjach z resztą, jest wykształcona i inteligentna...

Nie ma startu do najpiękniejszych, niemniej większość hollywoodzkich aktorek, czy chudych jak wieszak modelek nie ma, bo taka prawda...

Poza tym jest ok. i naprawdę zmysłowa, a to posiadają naprawdę nieliczne kobiety na świecie....

I to by było na tyle co do tego tematu....

Pozdrawiam

_mosquito_

Poza tym same latynoskie rysy twarzy nie są najpiękniejsze (nosy, policzki itp.) poza tym ok i hiszpanki są słodziutkie....
no i naprawdę zmysłowe, ogniste, o wiele bardziej namiętne niż kobiety z północy, aż by się chciało taką Latynoskę schrupać

najlepszy materiał na partnerkę życiową co tu więcej dodawać

chyba, że kogoś drażni kolor skóry, niby rasa biała, ale kolor skóry bardziej śniady, moim zdaniem piękniejszy od odcienia skóry ludzi z północy

Dobranoc

_mosquito_

same w sobie latynoski maja duze nosy, nieproporcjonalna figure wiec nie ma sie nad czym spuszczac
ja tez wole mieszanki

_mosquito_

nie cos w tym jest tylko ona wyglada jak facet...
sorry reka jak u pudziana...
zuchwa jak u boksera
lepiej sie jej dobrze przyjzyj
jak juz mowilem zmyslowosc to za malo...
zgadzam sie mieszanki sa piekne i wcale nie orientalne bo to by znaczylo ze azjatyckie...tylko te egzotyczne z cieplych krajow jak wlochy czy hiszpania...mhm
misski nie sa ladne w ogole...dla mnie to tylko sztuczne plastiki...
widzisz ja jednak napisze ze Salma jest brzydka bo dla mnie nie ma w niej nic
co ty non stop z tymi misskami? przeciez to tylko glupi konkurs, sa o wiele ladniejsze kobiety niz te misski, czy to jest jakis wyznacznik urody?
moim zdaniem zaden, po prostu pania hayek uwazam za pszkwila
nie wiem po co ten wielki wywod
z ta zmyslowoscia nie przesadzaj, ja znam wiele zmyslowych kobiet, ale przynajmniej u nioch idzie to w parze z uroda i proporcjonalnoscia ciala

mateusz_prodesign

przecież napisałem, że Salma ma przeciętną urodę, jest nieproporcjonalna, ma dużo męskich cech, ale żeby porównywać ją do faceta to nieporozumienie, zmysłowości jej nie odmówisz (hiszpanki są gorące), ale często mają taki typ urody jak Salma, nosy policzki no wiesz

madame_figaro

Za duże biodra owszem, jak 90 procent kobiet z południa, nie jest to może najpiękniejsze, ale bardzo naturalne dla południowców (występuje przy odżywianiu się danego typy genetycznego ludzi większą ilością białek roślinnych niż zwierzęcych i świadczy o większej płodności kobiety - zbadane naukowo)...
Biust jest taki jaki powinien być u kobiety (rozmiar), ale nie dostosowany do budowy ciała
Są kobiety dużo ładniejsze, ale Salma nie jest brzydka, jest przeciętna, brzydkie to na ogół bywają modelki nie mające ciała, a wiadomo, że kobieta musi je mieć, bo nie będzie zmysłowa

_mosquito_

chyba zle czytasz te ksiazki zbadane naukowo jest to ze kobieta ktora jest bardziej proporcjonalna ( i dotyczy to wszystkich ras)
jest bardziej plodna ponoc...musi miec wieksze biodra ale i proporcjonalne w stosunku do tego piersi ale nie zwiski jak u salmy...
gdyby nie to ze podnosi je tymi pushapami to mialaby je do pasa...
bleeeeeeeeee

mateusz_prodesign

tak płodna kobieta to ta mająca szerokie biodra i duże naturalne piersi, nic tu innego przecież nie pisałem

_mosquito_

no a co ja pisałem, chyba, że musi wszystko ze sobą grać w proporcjach, no nie

_mosquito_

musi grac, oczywiscie
a u Salmy nijak sie jakies proporcje widzi przy tak malym wzroscie to powinna byc filigranowa kobieta
w ugly betty to w ogole wyglada jak pudzian
kobieta z takim bicepsem i takim cycem szok moglaby zabic

mateusz_prodesign

salma to pasztet i nikt mi nie powie, ze jest inaczej
dla mnie nic specjalnego

mateusz_prodesign

Panie Boże,proszę,ześlij nam jak najwięcej takich "pasztetów"...nie,nie kolega wyzej nie reflektuje,ale ja-jak najbardziej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones