Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Witam wszystkich. Szukam filmu w którym występowała... no właśnie... nie pamiętam czy
była to Penelope Cruz czy Salma Hayek. Oglądałem go jakieś 10 lat temu. Na początku
typowa historia - ona, młoda, piękna, zakochana w biednym chłopaku, który wyjeżdża do
Stanów (?) żeby zarobić trochę grosza i wrócić, ułożyć wspólne życie z ukochaną. Ona traci
nadzieję, że wróci i zostaje... kurtyzaną. Chłopak wraca no i wiadomo - zawód, płacz,
rozpacz. Chciałbym obejrzeć film jeszcze raz i nie mogę go znaleźć. Ani google ani opisy na
filmwebie nie pomagają więc proszę Was :)

Angelo10

film Zaułek Cudów, z Salmą właśnie, miłego seansu:)

mandaryyynka

Jakoś nie skojarzyłem tego filmu z początkiem opisu dlatego nie czytałem do końca (co było błędem) i szukałem dalej. Sporo się naszukałem. Dzięki wielkie ;)

użytkownik usunięty
Angelo10

poszukuje filmu w którym gra matkę dwójki dzieci. z mężem wchodzi w separację po jego zdradzie.wyprowadza się do miasta gdzie znajduje pracę i mieszkanie (pyta się o nie w kawiarni) nawiązuje romans z chłopakiem który opiekuję się jej dziećmi.

Angelo10

nie ma problemu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones