Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

jedynie we fridzie pokazała, że czasem potrafi coś dobrze zrobić

lascala

nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałaś że Salma jest sztuczną aktorką... Chyba oglądałaś bardzo mało filmów z jej udziałem, bo z tych filmów co ja oglądałam, to w każdym zagrała fantastycznie, idealnie wcielając się w grane przez siebie role. Salma jest też bardzo ambitną kobietą, bo jako jedna z nielicznych w Hollywood chce grać a nie ładnie wyglądać

flexia

według mnie nie potrafi naturalnie pokazywać emocji, zbyt dobitnie to robi, jakby musiała grać przed kimś nierozumnym albo głupim. Znam wiele aktorek, które potrafią wcielić się w rolę tak, że nikt nie jest w stanie odgadnąć jaki mają naprawdę temperament, charakter, a moim zdaniem na tym aktorstwo polega. a salma w każdym filmie zaszczepia bohaterom swoje cechy. nie oznacza to, że w każdym filmie gra tak samo niczym meg ryan, ale nie podoba mi się to i dlatego uważam że dobrą aktorką nie jest.

lascala

Ja sie z twoja opinia nie zgodze, bo jak dla mnie Salma jest swietna aktorka. W "Desperado" wrecz mnie oczarowala swoim talentem aktorski. I jest jedna z tych nielicznych gwiazd, ktore chca grac w filmach a nie slicznie wygladac, dlatego wybiera ambitne i nietypowe role.

flexia

niestety Twoja argumentacja do mnie nie przemawia. a właściwie jej brak

lascala

moze dlatego, ze nie zamierzam ci nic argumentowac? Masz swoje zdanie, i sie go trzymaj. Poprostu ja sie z nim nie zgadzam, i mam prawo to napisac :-). Nie podoba ci sie sposob gry Salmy to ok, ale dla mnie jest jedna z najlepszych aktorek i bede sie trzymac swojego zdania.

flexia

myśle że jednak powinnaś bo to jeden z elementów dyskusji, poza tym bronienie własnego zdania dla samego bronienia nie ma absolutnie żadnego sensu, mogłaś równie dobrze nic nie napisać( to sie sprowadza do tak, nie, tak, nie). a argumentacja jest mi potrzebna, wartobyłoby jakoś przekonać drugą osobę do swojego zdania, bo ja na przykład może nie jestem pewna swojego, a nuż go zmienię jeśli ktoś sensownie wytłumaczy mi dlaczego salma jest taka dobra.

lascala

Nie da sie wytlumaczyc dlaczego ktos jest dobrym aktorem. Poprostu Salma ma talent i potrafi go nalezycie wykorzystac. Frida w jej wykonaniu byla poprostu boska. Gdy patrze na jej gre, widze ze ona tworzy pomiedzy soba a postacia ktora gra cos w rodzaju wiezi. Tak jakby nie tylko odgrywala jej historie, ruchy, gesty, slowa. Gdy na nia patrze zdaje mi sie ze Salma przezywa to co postac ktora gra. I wlasnie dlatego, zawsze dla mnie bedzie jedna z najlepszych aktorek.

lascala

Ja również jej nie lubię,żeby nie powiedzieć nie cierpię.Wcale nie uważam,żeby była specjalnie piękna.Brak jej subtelności.A co do jej gry,to też nie jest wybitna,choć powiem szczerze,że "Fridy" nie widziałem.

Martin_Eden

nie tylko jest piękna...to bogini...i świetna aktorka: dramatyczna, komediowa, liryczna.....nie spaliła żadnego filmu, a to sztuka być aktorka i jednocześnie gwiazda, w tym filmowym świecie przesyconym nieutalentowanymi ślicznotkami, utalentowanymi brzydulami i wreszcie oszkliwymi beztalenciami...i basta!!!

lascala

wydaje mi się że salma hayek to jedna z najlepszych latynoskich aktorek

lascala

wydaje mi się że salma hayek to jedna z najlepszych latynoskich aktorek

lascala

wydaje mi się że salma hayek to jedna z najlepszych latynoskich aktorek

AEQUITAS

jej uroda jest kwestią gustu, więc nie ma o czym dyskutować, zaś fenomen jej aktorstwa pozostaje nadal pod znakiem zapytania. porównajcie ją do nicole kidman, meryl streep, cate blanchett, które w każdym filmie potrafią zmienić osobowość. salma jest przeciętna, to aktorka trzeciej ligi. każda rola którą dostaje ma podobne zabarwienie, bo tak naprawdę nadaje się tylko do grania seksownych kobiet o gorącym temperamencie. i do takich ról ją wybierają,

lascala

Nie jest ani piekną ani obrzydliwą aktorką. Jest taka sobie tylko jedno mnie rani u niej... Jest taka niska...

i_v_

No nie wiem, niskie kobiety są do miłości a wysokie do wieszania firanek

robert_22

niska?
a niech sobie bedzie niska
ale salma jest po prostu brzydka

lascala

no moje zdanie jest niestety podobne jest kiepska aktorka i tak dziwie sie ze tak wysoko zajechala tutaj na filmweb...
nie oszukujmy sie nie jest to aktorka wysokich lotow a jej role sa tanie i kiepskie
nie ma sie czym zachwycac
nie mozna postawic jej obok foster czy winslet
daleko jej do takich aktorek
nic specjalnego...
NIE WYSTARCZY ROZEBRAC SIE W KAZDYM FILMIE W KTORYM SIE GRA BY BYC DOBRA AKTORKA. PANOWIE TO ZDECYDOWOANIE ZA MALO...

lascala

zgadzam sie kiepska sztuczna i nieciekawa w ogole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones