Salman KhanI

Abdul Rashid Salim Salman Khan

7,0
1 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salman Khan

Wymyśliłam grę, rzecz jasna na temat Salmana. Zasady bardzo proste.

Każdy wypisuje kolejną literę alfabetu i na tą właśnie litrę dopisuje cechę oczywiście Salmana. Nie podajemy dwuch liter pod rząd np:
Piszemy cechę na B i za chwile dodajemy kolejną literę C.
Każdy może dodać jedną literę w ciągu dnia. Jeżeli litery w alfabecie zostaną wykorzystane powtarzamy alfabet od początku.

Można pisać cechy pozytywne jak i negatywne choć uważam że tych drugich nie będzie za dużo o ile w ogóle.

Tak więc zaczynam.

A - ambitny

fanka_salmana

Może nie koniecznie zagram w tą grę i nie wymyślę żadnej cechy ale się wypowiem!

B- bardzo nieładnie!!!

Fajna gra. Szkoda że nie wymyśliłaś jej sama a skopiowałaś z forum o SRK.

Normalnie żywcem zerrznięte nawet cecha jest ta sama co podała kajol_17.

preity20

Faktycznie zerżniętez naszego forum o Shah Rukhu , kogoś był stać tylko na zaznacz , kopiuj , wklej.Nawet cechy się niechciało zmienić.Nie ładnie tak kopiwać cudze pomysły i pisać że to twoje.Eh

Preity27

1) Nie skopiowałam z waszego forum bo nawet nie wiedziałam że tam jest taki temat.
2) sprawdziłam i rzeczywiście te dwa tematy są do siebie bardzo podobne. To po prostu zbieg okoliczności.
3)Uważacie że nie mogłam wymyślić takiej samej gry jak jakaś tam idiotka z forum o SRK. Dziwne jesteście! To przypadek że jest to taki sam temat co kajol_17

fanka_salmana

1) "Nie skopiowałam z waszego forum bo nawet nie wiedziałam że tam jest taki temat."
- Nie wiedziałaś powiadasz? Ciekawe bo sama nawet dodałaś cechę chyba na literę H

2) "sprawdziłam i rzeczywiście te dwa tematy są do siebie bardzo podobne. To po prostu zbieg okoliczności."
- Bardzo podobne? Przecież to słowo w słowo to samo.

3) "Uważacie że nie mogłam wymyślić takiej samej gry jak jakaś tam idiotka z forum o SRK. Dziwne jesteście! To przypadek że jest to taki sam temat co kajol_17"
- Nie dość że skopiowałaś cudzy pomysł to jeszcze wyzywasz. Zastanów się nad sobą dziewczyno.

preity20

Po co się kłócicie? :P
Wiadomo, że skopiowałam, skoro wszystko jest takie samo, po za imieniem :P
Dziewczyno opanuj się , a nie kogoś od idiotek wyzywasz! Nie wiesz kim ona jest, jaka jest, i w ogóle... A śmiesz ją obrażać!
I jeszcze bezczelnie sobie skopiowałaś tą samą cechę, co u SRK jest!
Szkoda gadać...

Madleen

Rozpędziłam się :P
"Wiadomo, że skopiowałam, skoro wszystko jest takie samo, po za imieniem :P " Miało być- wiadomo, że SKOPIOWAŁA.......

Madleen

Nie dziewczyno te tematy nie są podobe są identyczne słowo w słowo nic nie jest zmienione po za tym że tu pisze Salman a tem Shah Rukh więc po co kłamiesz w żywe oczy że nie skopiowałaś do tego jeszcze wyzwiskami rzucasz wstyt.Kompromitujesz się dziewczyno może i mogłaś wymyślić ale nie wymyśliłaś więc nie pisz że twój pomysł.Jasne że widać Medleen , nie wiem tylko po co kłamać że się nie skopiowało skoro widać i po dacie i po traści jasno że skopiowane.

Preity27

"LOS, FATUM, PRZEZNACZENIE I kupa słonia"

Co wy mi tu z MOJEJ kulturalnej gry robicie. Teraz nie jest to gra o Salmanie tylko jakieś "Pokłóćmy się bo warto". Jeżeli aż tak bardzo wam przeszkadza że te dwie gry są do siebie aż tak podobne to po prostu nie zaglądajcie do tego wątku i po sprawie.

O co wy w ogóle macie do mnie pretensje co?
Że mam podobną grę do tej całej kajol_17.
To nie moja wina że szmata ściągnęła mój pomysł.

fanka_salmana

Hm ciekawe jak Ona mogła od Ciebie ściągnąć jak tu się wątek pojawił jakieś 10 minut później niż tam.Nie wiem czemu wyzywasz kogoś od szmaty my ciebie nie wyzywamy.Pokazujesz swój poziom.To ty zerżnełaś od niej wystarczy popatrzyć na datę i godzinę zamieszczenia wątku , wszytko można sprawdzić więc przestań się kompromitować.Te gry nie są podobne są identyczne zmienione jest tylko imie z Shah Rukha na Salmana tyle.

fanka_salmana

"O co wy w ogóle macie do mnie pretensje co?
Że mam podobną grę do tej całej kajol_17.
To nie moja wina że szmata ściągnęła mój pomysł."

Ściągnęłam Twój pomysł? A to ciekawe.
Dobrze że nie napisałaś że go od Ciebie skopiowałam zwłaszcza że ja założyłam ten temat dużo wcześniej.
Nie dość że bezczelnie kłamiesz to jeszcze mnie obrażasz.
Nie kompromituj się dziewczyno!

Na koniec zacytuję mojego brata.
"Wiesz, kim Ty jesteś? Ty jesteś normalnie parodia Top Guna"

emmy17

No właśnie porównując daty założenia tematów.

kajol_17 swój założyła 28 maja 2009 21:31
A Ty swój 12 czerwca 2009 11:37

Ale przecież to Ona ściągnęła Twój pomysł.

preity20

Własnie teraz popatrzyłam i przepraszam tam się pojawił ten wątek jakieś dwa tygonie wcześniej więc to raczej nie wykonalne żeby ona sciągneła od ciebie.Naprawde najpierw pomyśl a potem kłam w żywe oczy bo wszystko się tu zapisuje i głupią z siebie robisz tylko.

Preity27

OMG. Fanko Salmana, po co ty kłamiesz, co? Po co ci to wszystko?
Jak Kajol_17 mogła ściągnąc od ciebie pomysł na grę, skoro u SRK ona jest już od około 2 tygodni! Jesteś aż taka naiwna, czy tylko udajesz?! I z jakiej racji nazywasz Kajol_17 szmatą?
Dziewczę, weź się trochę ogarnij, a potem się odzywaj. Albo może wcale się nie odzywaj!
Namaste!

użytkownik usunięty
Madleen

No tego już za wiele... "szmata?". Kajol_17 szmatą? Skąd wysuwasz takie wnioski? Jak już to trzeba było się jej zapytać, czy możesz wykorzystać pomysł, a nie bezczelnie kopiować, łgać... a potem pytać "Co wy z mojej kulturalnej gry robicie?" Z twojej? Ciekawe... aż mi się wierzyć nie chce jak to czytam... ty dziewczyno łżesz i sama jeszcze w to wierzysz, a to jest już choroba!

W jakim ty się świetle stawiasz jak tak zwracasz się do ludzi, którzy przyszli tutaj walczyć o SWOJE! To się nazywa plagiat moja droga...
Teraz wyjaśnienie słownikowe :
Plagiat (łac. plagium - kradzież) - skopiowanie cudzej pracy/pomysłu (lub jej części) i przedstawienie pod własnym nazwiskiem. / źródło Wikipedia .

Dodaje za to idzie się do więzienia! Masz szczęście, że dostałaś tylko reprymendę!

Princessarwena (czy jakoś podobnie)

Weź się odpierdziel. Jesteś ślepa albo całkiem jakaś niedorobiona. Kompletny pojeb!!! Zaznaczaam jeżeli Ci cościk nie pasi to nie musisz tu wchodzić i tego czytać!!!!

fanka_salmana

Ty dziewczyno mów za siebie!
Chyba ty jesteś jakaś "niedorobiona", skoro wciąż twierdzisz, że to był twój pomysł! A wszyscy dobrze wiedzą, że kłamiesz, zresztą ty też to wiesz! A Princessarwena tak jak my, mówi ci tylko, że kłamiesz... A ty ją znowu wyzywasz! Nie znasz innych słów...

użytkownik usunięty
Madleen

Przykro mi, że zraniłam twoje uczucia...

Przepraszam? Czy ty takowe posiadasz? Trochę kultury dziewczynko, bo cię stąd wywalą szybciej niż się tego spodziewasz...

A wogóle to mi to lotto, co ty tam sobie o mnie sądzisz!
Sayonara!

Słucham sobie moją ukochaną pioseneczkę Miliony monet i tak sobie myślę może to było trochę i bez sensu zakładanie tu tego tematu. Dobra puki mam przypływ kultury dzięki Łukaszowi to przepraszam szanowną Princessarwenę i w szczególności kajol_17. Trochę przesadziłam wiem sorry.
To jak rozejm??? :)

użytkownik usunięty
fanka_salmana

Nie wiem kto to Łukasz, ale mądrze mówi! Miło, że się przyznałaś do błędu!

Myśle że rozej to dobry pomysł dalsze kłutnie nic już nie wniosą , miło że pierwsza wyciągnełaś rękę na zgodę i przyznałaś się do blędu szacuunek dla ciebie :)

użytkownik usunięty
Preity27

Sie chwali! Dobrze mówisz Priety... ja bym tego lepiej nie powiedziała! :D

Wtrącę tylko swoje 2 grosze. Dziewczyny. Rozumiem, że skopiowała grę, ale nalatujecie na fankę bolly. Nie róbmy tego, bo stajemy się w ten sposób tymi samymi matołami co na naszym forum na nas nalatują. Nie schodźmy do tak niskiego poziomu :)

użytkownik usunięty
Karolina_24

Ja się tylko wyjaśnię wtrąciłam do suki... reszta mi lotto właściwie:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones