Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

W The Riot Club zagrał mega, do tej pory nie moge się otrząsnąć po tym co zobaczyłam, normalnie znielubiłam go w jednym momencie, nawet jego uroda została przysłonieta (a to bardzo przystojny aktor), takiego tam sk*******a zagrał.
Nie mogłam sie doczekać tego filmu, ze względu na Maxa Ironsa a teraz ciągle mi siedzi w głowie postać, która zagrał Sam, takie chodzące zło. Teraz nie lubie go na równi z Jack'iem Gleeson'em (Joffrey z Gry o Tron), pewnie to minie, no ale szacun, kompletnie mnie zaskoczył tak przekonujaco zagrał, aż tu wlazłam i napisałam :-)

mallutka

A gdzie oglądnęłaś ten film? Bo ja mam na niego zajawkę już od dawna, a nigdzie nie mogę znaleźć.

pysiobanan

Dołączam do pytania wyżej. ;)

pysiobanan

na kinomanie jest, tyle że po angielsku :)
w sumie też chciałam obejrzeć film już od dawna, ale nie był tak fajny jak się spodziewałam, jedynie dość przystojni aktorzy ratują ten film ;p

lolcarolinee

Zgadzam się, ale i tak jest warty obejrzenia dla Sama, Maxa i Douglasa :D

pysiobanan

Film jest już z polskimi napisami na zalukaj ;)

użytkownik usunięty
kolorowa.

Potwierdzam. Właśnie zabieram się za jego oglądanie bo niestety na mojej ulubionej stronce (ekino. tv) jest niedostepny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones