Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

T o właśnie Sam zagra w sequelu Igrzysk.
Jak dla mnie w ogóle nie pasuje do roli Finnicka. Jakoś inaczej sobie go wyobrażałam czytając książkę. Ac o wy o tym sądzicie??

asiula87

To jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone, więc nie ma pewności - na parę dni przed wyborem Jeny Malone na Johannę pisano o prawie pewnej kandydaturze innej aktorki:)

Ogólnie nie jestem specjalnie zachwycona, ale widziałam go tylko w "Piratach..." a tam miał niezbyt ciekawą rolę, więc ciężko mi ocenić. Fizycznie może być, ale mam wrażenie, że można było wybrać lepiej.

asiula87

To jeszcze nie jest potwierdzona informacja.
I całe szczęście, bo ja w tej roli nie wyobrażam sobie nikogo innego niż Granta Gustina.

Amarre

Niestety potwierdzone:( Link potwierdzający http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=89427
jak dla mnie powinien Finnicka powinien zagrać Garrett Hedlund albo Armie Hammer ze wskazaniem na tego drugiego:)

asiula87

Akurat stopklatka to nie jest żadne źródło, nie ma żadnego potwierdzenia od Lionsgate i twórców filmu, czyli to wciąż plotka.
I na większości serwisów, w tym zagranicznych i na samym fw, piszą, że jest prawdopodobnym kandydatem, nie że dostał rolę.

asiula87

Właśnie ja też chciałam żeby rolę dostał Garrett Hedlund. No ale cóż wszystkiego mieć nie można.
Sama Claflina widziałam tylko w filmie: "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" i dla mnie grał tam bez zarzutów. Co do jego wyglądu nie pasuję mi jako Finnick i mam nadzieję że charakteryzacja zrobi swoje.

FightClub_2

Ja też widziałam go tylko w "Piratach...", a tam grał rolę chyba księdza, co jest zupełnym przeciwieństwem Finnicka ;) Trudno będzie mi się przestawić, chyba że wcześniej pooglądam inne jego role.
A z wyglądu... Trochę inaczej wyobrażałam sobie tego bohatera, ale Sam też jest bardzo przystojny ;D

Amarre

też wolałabym Granta, ale cieszę się na ten wybór. w Piratach wpadł mi w oko i może nie przypomina dokładnie mojej wersji Finnicka [m.in. bo wygląda starzej...], ale będzie okej. :D

Amarre

Grant Gustin moim zdaniem najlepszy z rzuconych tutaj propozycji ;)

asiula87

Według mnie jest w sam raz! Czytając niektóre dziwne sugestie, to cieszę się, że właśnie jego wybrali na Finnicka. Chociaż też sobie go inaczej wyobrażałam :o

użytkownik usunięty
asiula87

Ja tam jestem bardzo zadowolona:) Lubię tego aktora i szkoda, że zawsze ma drugoplanowe role. Zasługuje na coś większego, chociaż postać Finnicka też (spoiler) nie zagości długo. Także uważam, że pasuje jak najbardziej:)

Jeśli nie on, byłabym jeszcze za Garrett'em Hedlund'em. :)

asiula87

wg mnie jest stanowczo za słodki/uroczy na Finnicka. Finnick powinien byc bardziej męski, macho po prostu. :P I tu bym głosowała właśnie na Garreta Hedlunda. O!

asiula87

Potwierdzone www.catchingfirecasting.com

El3ktra

Ja zawsze myślałem, że do Finnick'a nada się młodsza wersja tego oto aktora: Nikolaj Coster-Waldau. Zawsze go sobie tak wyobrażałem Odair'a. Tylko młodszego :D
http://www.filmweb.pl/person/Nikolaj+Coster+Waldau-47033#

asiula87

Potwierdzone. https://twitter.com/TheHungerGames/statuses/238306860090933248

Jest gorący, bardzo. Przystojny, dobre spojrzenie, nie wspominając o akcencie. Oczywiście, oczywiście. Ale ciekawi mnie czy ktoś z ludzi, którzy decydowali w ogóle przeczytał opis postaci. Postury postaci. COME ON. On po prostu, zwyczajnie fizycznie NIE JEST Finnickiem!


Arghhhh.

asiula87

On jest za grzeczny (z wyglądu)!
Wygląda bardziej jak książę z bajki niż koleś w stylu Finnicka!
Finnick powinien być uwodzicielski, trochę w stylu bed-boya!
Według mnie Finnick powinien wyglądać jak James Frain, tylko troch odmłodzony!

anka115

zgodzę się z wami ,że zupełnie nie pasuję do tej roli. Aż odechciało mi się czekać na kolejną część Igrzysk . Chyba podetnę sobie żyły jak go zobaczę w tej roli . TRAGEDIA po prostu

aleksandra1991

A podcinaj, byle szybko. Albo stuknij się w łeb.

Naprawdę nie rozumiem, jak można tak przeżywać to, że ten, a nie tamten aktor będzie grał Finnicka. KAŻDY wyobraża sobie po swojemu daną postać, nie ma mowy, żeby wszyscy byli zadowoleni. Ale teksty typu "chyba się zabiję" i "nie będę oglądać" to już przesada... Poziom gimnazjum? Nawet nie. Przedszkolny!

anka115

Koleżanki słyszały o czymś takim jak khe khem (Fanfary)........ CHARAKTERYZACJA !!!. Dziękuję dobranoc. Nie sorry żartowałem, według mnie ten aktor pasuje do roli Finnicka, mniej więcej tak go sobie wyobrażałem.

anka115

bed-boy to jakiś chłopiec do łóżka? xd

anka115

Bedzie swietnym Finnickiem, zobaczycie. A co do Finnicka: przeczytajcie 3. Tom to bedziecie wiedziec, jaki Finnick jest "naprawde" .

asiula87

Ja też widziałam go inaczej. Ale już się z tym pogodziłam;) Najwyraźniej ci co go obsadzili nie wiedziel, że wyrządzą nam taką krzywdę...;D

asiula87

Ale lipa. Ja wyobrażałam sobie Finnicka jako pięknego chłopca, młodsza wersję Juda Law, Jensean Acklesa, czy zupełnie młody Alain Delon.
No trudno :/ Miejmy nadzieję, że dobrze go zagra :)

asiula87

hah dobże że patinson nie Zagra finnicka. Mi się wydaje że będzie pasował bo podobnie sobie wyobrażałem go /

dastan3000

... tu jest kilka zdjęć z planu
http://hungergames.pl/gallery/displayimage.php?album=1799&pid=29036#top_display_ media
http://hungergames.pl/gallery/displayimage.php?album=1799&pid=29044#top_display_ media
http://hungergames.pl/gallery/displayimage.php?album=1796&pid=29117#top_display_ media

asiula87

Ja sobie wyobrażałam, że przede wszystkim ma wielkie niebieskie oczy a tego mi trochę brakuje. Wg mnie Ian Somerhalder by pasował :) Co nie zmienia faktu, że już zawsze będę sobie wyobrażała Finnicka jako Seana Biggerstaffa http://www.filmweb.pl/person/Sean+Biggerstaff-138226

MonikaNidzica

chociaż nie ma niebieskich oczu

MonikaNidzica

a mi pasuje, myślę, że fajnie go ucharakteryzują i się wszyscy zdziwią ;)

RyczPie

Też uważam że świetnie zagra, to kwestia talentu, a Sam niewątpliwie go posiada.

asiula87

A kim jest ta postac?Niestety nie czytalam kksiazki i

asiula87

Powiem szczerze, że ja jestem zadowolona z wyboru. Według mnie pasuje do roli.

asiula87

Uważam, że Sam jako Finnick to dobry wybór. Czytając książkę, mniej więcej tak go sobie wyobrażałam. Wygląda, jakby urodził się w Czwartym Dystrykcie ;)

Azulon

Ja sobie też tak go mniej więcej wyobrażałam. Mógłby byc tylko ciut wyższy i lepiej zbudowany.Jednakże i tak moim zdaniem najlepszy do tej roli byłby Garrett Hedlund *___*

Azulon

Jest idealny :3

asiula87

A ja jestem bardzo zadowolona. WIdziałam go w "Piratach..." i "Królewnie śnieżce..." i myślę, że bardzo pasuje do roli Finnicka.

cuksik10

Po raz trzeci: Jest idealny :3

asiula87

Jest idealny :3

Zuzka253

Oj tak :3 Właśnie mniej więcej tak wyobrażałam sobie Finnicka .

Zuzka253

Normalnie gdybym nie był hetero to by śnił mi się po nocach :-p

asiula87

Pasuje na Finnicka i przestańcie jojczyć ;P

mawa2

Byłam przeciwna jego obecności w obsadzie, szczególnie jako Finnicka ale po zobaczeniu zwiastuna i zdjęć z jego udziałem przekonałam się do niego. Martwiłam się, że będzie za szczupły, ale muszę powiedzieć, że nabrał masy i mięśni i wygląda ok. Teraz tylko czekam na jego grę aktorska oby wypadł lepiej niż w Piratach z Karaibów ;)

aneant89

Pooglądaj sobie "Królewnę śnieżkę i łowcę". Tam grał naprawdę ok. ;)

Zuzka253

Oglądałam i mnie nie zachwycił. Już nawet Kirsten była lepsza.

aneant89

ahahahahaha to był pocisk-zniewaga ;p

h2owinx

:) Czasami mi się zdarza ;) On jest taki nijaki, może w Igrzyskach będzie ok, ale ogólnie to on jest marny. ;/

aneant89

Nie jest aż tak nijaki, ma swój urok :)

mawa2

:3

mawa2

Urok, którego ja niestety nie dostrzegam. Maślane oczy i uśmieszki na mnie nie działają. Nie chcę nikogo obrazić, ale on Oskara nie zdobędzie. Może po prostu nie sprawdza się w rolach, które dotychczas grał. Może w Igrzyskach nagle mnie oczaruje. Zobaczymy ;)

aneant89

Mam nadzieję, że oczaruje Ciebie i nas wszystkich :)

mawa2

Nadzieje zawsze należy mieć. Jej nigdy za dużo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones