Sam ElliottI

Samuel Pack Elliott

8,0
15 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Elliott

Facet udowodnil ze pomimo 74 lat mozna zagrac genialna role i jedna z najlepszych w zyciu. To byla rola 2-planowa ale zagrana tak swietnie ze bede na maksa zly jesli nie dostanie za te role globa i oscara...

punisher822_filmweb

Nominacje powinny być obowiązkowo, bo w przeciągu tych kilku minut wykazał się takim talentem, że zapadł mi w pamięć tak samo jak Cooper i Gaga.

filmowy_laufer

Widzisz Mikolaju jaka ta komisja od GLOBOW jest totalnie pop...ona i niesprawiedliwa... Sam Elliot o ktorym wczesniej pisalismy nie byl nawet nominowany do GLOBOW. Facet za tak genialna role nie ma nawet nominacji i wiesz kto byl nominowany? No Sam Rockwell za przesmwiewcza role G.W.Busha w filmie VICE.A kto wygral Globa za role 2planowa? Czarnoskory koles z filmu GREEN BOOK ten o nazwisku Ali. Nie mowie ze zle zagral czy cos ale jest mi przykro ze nominacje dostali kolesie pokroju Rockwella a nominacji brak dla Elliota. Wspomnisz moje slowa za ponad miesiac ze Oscara za role 2planowa dostanie wlasnie Ali a Elliott nie bedzie mial nominacji. Od wielu wielu lat jestem pasjonatem kina i bacznym obserwatorem i wiem doskonale ze bardzo czesto osoby nominowane do Globow maja potem nominacje do Oscarow albo ci co wygrali Globa dostaja Oscara. To sie dzieje od dekad i w tym wypadku uwazam ze po raz kolejny Elliott zostanie skrzywdzony. Komisja Oscarowa jak mantra wpatrzona jest w nominacje i Globy a efekt koncowy jest taki ze 70% filmow z wczesniejszym Globem zgarnia Oscara... Przypadek? Nie sadze... Podzielasz me zdanie???

punisher822_filmweb

W sumie to trochę dziwne, że Globy często pokrywają się z Oscarami, bo te pierwsze przyznają dziennikarze zagraniczni, a te drugie osoby związane bezpośrednio z filmem. Nie chce nikomu umniejszać, ale wydaje mi się wiarygodniejsze jest gdy nagrodę najlepszego aktora wybierają aktorzy, że tak powiem "zaprawieni w fachu" a nie dziennikarze, którzy znają się na temacie tylko z pewnej perspektywy. No ale mniejsza z tym, wydaje mi się, że Akademia jutro doceni Elliota, wszak rolę miał krótką, ale bardzo wyrazistą i świetnie odegraną, dlatego myślę, że koledzy po fachu go docenią, dodatkowo patrząc na jego wiek, może mu to nawet sprzyjać. Nic tylko trzymać kciuki.

filmowy_laufer

Jak juz pewnie wiesz ELLIOTT zostal nominowany do oscara ale do z tego jak i tak czarnoskory Ali za role w 'Green Book' dostanie statuetke. Wspomnisz me slowa ze wydymaja Sama Elliotta ;-(

punisher822_filmweb

Tak jak przepowiedziałem, nomka jest, a do kogo statuetka powędruje to się okaże, tu Akademia często lubi zaskakiwać (chociażby Mark Rylance). Nie wiem czy Ali lepiej zagrał, jeszcze wielu nominowanych filmów nie oglądałem.

filmowy_laufer

Tu nie chodzi o to czy Ali zagral dobrze bo jest dziwna nagonka na niego. Nie rozumiem co sie komisje odnosnie nagrod tak na niego uparly bo aktorsko jest naprawde przecietny. Vigo Mortensen gral z Alim w 'GREEN BOOK' i to wlasnie ten pierwszy rozp...il system... 3mam kciuki za Elliotta ale niestety Ali zdobedzie statuetke...

punisher822_filmweb

Bardzo lubię tego aktora - cieszę się, że jak na swoje 74 lata jest nadal w rewelacyjnej formie (nie tylko aktorskiej).

WielkiSzu

Jak widzisz komisja od GLOBOW upadla na leb bo nie dosc ze go nie nominowano to globa dostal czarnoskory aktor o nazwisku Ali. Koles tak naprawde w filmie Green Book nie pokazal oprocz swietnej gry na fortepianie nic. To wlasnie rola Elliotta potrafila chwycic za serducho. Pisze o tym bo wczoraj ogladalem ten wielce zachwalany Green Book i za co ten glob dla Alego nie mam pojecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones