Sam ElliottI

Samuel Pack Elliott

8,0
15 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Elliott

Kompletnie niespełniony aktor w mojej ocenie. Ok,ktoś powie,że miał jakieś tam role itd. Ale patrząc na warsztat to facet powinien byc z filmografią i hejpem co najmniej na poziomie Bridgesow czy innych Tommy Lee Jonsow - co najmniej!..Juz nie wspomne o Pacinach czy DeNirach,żeby nie robić śmietnika, jak sie w razie zlecą jacyś wielcy obrońcy ich legend.

Jako totalny fan szczegolnie kina lat 80'-90' oczywiscie widziałem go predzej nie raz,ale tak na dobrą sprawe to dopiero teraz przy "ASIB",dostrzegłem to na co wczesniej nawet nie próbowałem zwrócic uwagi.. Facet jest tam kilka scen,ciezko to nawet nazwac supportingem.. Bardziej zalicza epizod,a jednak tylko to wystarcza,żeby kruszył wszystko i wszystkich. Pokazac taką różnorodność w tych kilku minutach?? To chore wrecz.

Ps. Jesli Ali,tez grajac krótko zdobyl Oscara za "Moonlight",to Elliot za to co zrobil w filmie Bradleya powinien dostac tych oscarow 5 na raz...

użytkownik usunięty
mateos8

Zgadzam się. Aktor, który zdecydowanie powinien dostawać więcej ważnych ról i być bardziej rozchwytywany w branży. Polecam "The Hero", w którym zagrał główną rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones