Sam Heughan

8,3
5 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Heughan

ciekawa jestem, jak wypadnie w tej roli

czekina

Jest idealny. Najbardziej podobało mi się, jak "puszczał oczko":)

czekina

Też jestem ciekawa. Na razie nic nie mówię, nie krytykuję. Ale ciężko będzie spełnić moje oczekiwania, bo Jamie w mojej głowie jest... idealny <3 Kocham całą serię :)

basia95balicka

dla mnie książkowy Jamie też jest ideałem faceta ale zabieram się właśnie za odcinek i mam nadzieję że aktor go grający nie zepsuje mojego wyobrażenia :)

nunax4

jak widzę nie zepsuł :D

Olin86

ahhh nie, aż wręcz przeciwnie, rewelacyjny jest ;)

nunax4

przyznam się że westchnę czasem kiedy oglądam ! heh wzdychałam kiedy czytałam ale teraz kiedy "widzę" Jemiego to nie mogli wybrać nikogo innego do tej roli, IDEALNY!!!

Olin86

dokładnie mam tak samo :) ideał faceta ;) zarówno ten z książki jak i z serialu

czekina

Wypadł super!!!No i fajnie posłuchać akcentu :)czytając książkę nie umiałam sobie go wyobrazić.

silje90

wyobrazić akcentu i języka

silje90

Uwielbiam jego akcent w serialu, polecam oryginalna wersje w jezyku angielskim creme de la creme ;))

czekina

swietny

czekina

dokładnie taki jaki powinien być Jamie :DDD i ten akcent !!!

fan_6

och tak :D rozpływam się :D

fan_6

och tak :D rozpływam się :D

czekina

jestem oczarowana ... :)

jolka254

Świetnie dobrany aktor. Choć trochè ,,za stary" na ksiazkowego bohatera. Ale pewnie dlatego, ze w późniejszych książkach jest starszy. I łatwiej go bedzie ucharakteryzowac. Zreszta nie wyglada na tyle ile ma w metryce. Ogólnie przystojny facet, moze sie podobać, moj typ. Alei zwykłym wydaniu bez charyzmy. Ale jako Jamie.oh. Ta ruda czupryna z lokami i ten głos. Zainteresowalam sie ksiazka bo znalazłam serial i spodobał mi sie on. On uwodzi w tym wydaniu.

czekina

nikt inny tylko on, dobrali go idealnie !!!! tak go sobie wyobrażałam a może nawet nie aż tak :D

Olin86

Jako Jamie jest idealny, jestem po prostu w szoku jak go zrobili, jego odgrywanie roli Jamiego, rewelacja!
Nie wyobrażam sobie teraz innego Jamiego, Sam w tej roli jest świetny.

Etka_a

zgadzam się 100%

czekina

To dziwne bo w jednym filmie kiedy nie miał zarostu i inny kolor włosów i fryzurę to niezbyt mi się podobał. Ma ten błysk w oku i go sobie zapamiętałam. Jako Jamie jest bardzo atrakcyjny. Pasują mu te rude loki bo ma bladą, typowo angielską urodę więc poprzednio z czarnymi włosami wyglądał jak anemik ;)) A tak poza tym to jak on dobrze gra w tym serialu. On jest tą postacią. Z Claire tak samo. Jak wyjęci z książki.

czekina

Jejku, moim zdaniem wypadł idealnie, niczym wyjęty z książki. Ciekawe co z późniejszą charakteryzacją (SPOILER) kiedy będzie musiał wyglądać dużo starzej...

dadada

pewnie brodzisko będzie miał :)

dadada

On jest bliższy wiekiem dojrzałemu Jamiemu z "Podróżniczki", niż młodemu Jamiemu z "Obcej" więc nie sądzę, żeby musieli go jakoś szczególnie drastycznie charakteryzować. Zwłaszcza, że on i Claire są opisani jako osoby, których wiek się praktycznie nie ima ;-) w Ardsmuir pewnie faktycznie będzie miał brodę.

Aktor piękny i głos ma przecudny. Ale inaczej wyobrażałam sobie postać Jamiego tzn. nie wizualnie, bo nie miałam jakiś konkretnych wizji, tylko z bujniejszą osobowością.

Arya_2

Zobaczymy, co będzie w 2 sezonie

dadada

A nie mówiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones