Sam RileyII

Samuel Peter W. Riley

7,9
8 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Riley

,,duma i uprzedzenie i zombie" mogłaby być lepsza, ma sporo błędów, ale dobrze sie na niej bawiłam. Nowy Darcy, a właściwie pułkownik Darcy to dobra rola Sama
Riley"a. Darcy w filmie jest taki jaki powinien być, a jednocześnie ma dodatkową cechę badassa. To mój nowy ulubiony Darcy.
Darcy w wykonaniu Colina Firtha to marka sama w sobie, ale jego Darcy zyje w innej rzeczywistości.
Sam Riley wg mnie poradził sobie z rolą i jest godnym następca Firtha. Jest o niebo lepszy od Macfaydena, ktory totalnie spłaszczył tak kultową postać.

ignis_2

Dokładnie. Jego wybór na nowego Darcyego to strzał w 10. Mój ulubiony Darcy. Kocham

ignis_2

Zgadzam się z opinią koleżanki i co do Riley'a (moim zdaniem drugi najlepszy Mr. Darcy) i Macfaydena.

ignis_2

Było też widać, że był niesamowicie Colinem inspirowany. Taka alternatywna wersja czegoś zbliżonego.

skaltka

W filmie jest wiele nawiązań do poprzednich adaptacji. Jednak Sam Riley perfekcyjnie gra dumnego pana Darcy, ma charyzmę. Szkoda, ze scena w Pemberley jest wycięta. Został z niej tylko skok do wody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones