Sam Rockwell

Samuel Rockwell

8,5
48 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Rockwell

on mi się podoba! Ma śliczne niebieskie oczka (mam na tym punkcie bzika) i do tego jest dokonałym aktorem. W Zielonej Mili był wg mnie nawet lepszy od Toma i Davida. Choć może jest to spowodowane również tym, że kocham postać którą grał.
Może nie obiektywnie, bo jestem oczarowana, ale 10/10.

clevergirl76

ja jestem zauroczona Dzikim Billem :) a że Dzikim Billem to automatycznie Samem

clevergirl76

hahaha ,widze, że nie tylko ja jestem dosyć "dziwna". Sam mnie zauroczył w filmie "zielona mila" gdy grał Dzikiego Billa. Własnie wtedy taki brudny, z obrzydliwymi zębami i charakterem - spodobał mi się i to głównie z wyglądu ;-D od tamtej pory mam bzika na jego punkcie, obejrzałam już chyba wszystkie filmy z jego udziałem ;D Jest świetnym aktorem , potrafi zagrać każdą rolę i się w nią doskonale wczuć, a przy tym jest wg mnie baaardzo przystojny, gdybym go gdzieś zobaczyła na ulicy to bym się chyba na niego dosłownie rzuciła *.*

clevergirl76

Mam podobnie. Oczywiście rola w ,,Zielonej Mili'' wspaniała, ale ja uwielbiam go za ,,Świerszcze w trawie''. Polecam jest na co popatrzeć :D Pozdrawiam

rillie

Szanowne Panie widziały to: http://www.filmweb.pl/film/Moon-2009-473111/photos#picture-20
No, no - boski jest doprawdy! ;-p
... ale ta właśnie rewelacyjna kreacja sprawiła, że tu jestem. Dobry aktor.

elayeth

widziałam "moon" juz parę razy i powiem, że po zobaczeniu go w tej roli Sam jeszcze bardziej mi się spodobal ;P I czemu miałby nie być boski w tym filmie? Tylko dlatego że się trochę rozpadał i wypadały mu zęby? ;D i tak fajnie wyglądał xD
Świetny aktor i tyle ;)

użytkownik usunięty
szpila59

Może post i stary, ale jakże aktualny. Dołączam się do klanu wielbicielek jego talentu i urody ofc. ;)

clevergirl76

E tam, dlaczego niezdrowa na umyśle, mnie też się podoba i nie widzę w tym nic nie na miejscu ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones