Sam Rockwell

Samuel Rockwell

8,5
48 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Rockwell

Ranking

użytkownik usunięty

Zwykle nie przywiązuję zbyt dużej wagi do rankingu, ale czy nie uważacie, że powinien być
wyżej? Widzę, że jest tam ktoś taki jak Ian Somerhalder czy Neil Patrick Harris, którzy nie są
rewelacyjni. Może Sam nie jest arcymistrzem, ale jest dobry i według mnie śmiało zasługuje
na pierwszą setkę.
A wy jak uważacie?

użytkownik usunięty

moim zdaniem jest arcymistrzem ale obecny ranking fw to ranking popularnych aktorów (vide Depp) więc dobrze że go tam nie ma

użytkownik usunięty

Nie widziałam z im zbyt dużo filmów, więc nie chciałam być pochopna w ocenie jego gry aktorskiej. :)

użytkownik usunięty

ja 21 filmów :) polecam najbardziej Moon, wg mnie arcydzieło SF (klimatem zbliżone do Odysei) a jego rola genialna

użytkownik usunięty

Właśnie czytałam recenzję i postanowiłam obejrzeć w najbliższej przyszłości.

użytkownik usunięty

Przed Ianem to rzeczywiście powinien być o wiele wyżej w rankingu, ale przed Neilem Patrickiem to już niekoniecznie ;))

Ma takie miejsce tylko ze względu na "Jak poznałem waszą matkę"..., tak samo ten Sromerhałdem za Pamiętniki Wampirów... Porażka. Rockwell jest genialny!

użytkownik usunięty
FiliTV

a tam. Neil jest dobrym aktorem, polecam coś więcej do obejrzenia niż HIMYM. porównanie do aktora z Pamietników Wampirów nie na miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones