Sam Rockwell

Samuel Rockwell

8,5
48 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Rockwell

Przed państwiem... młody geniusz! Polecam znakomitą, choć drugoplanową kreację Sama w "Śnie nocy letniej". Tą małą rólką pokazał, że możemy się po nim spodziewać wielkich rzeczy. Kto widział (zwłaszcza końcowy monolog w teatrze) - wie, co mam na myśli. Na uznanie zasługuje również rola w "Zielonej mili", gdzie Sam jest autentycznie przerażający jako wcielenie zła i szaleństwa. Jeszcze wiele wspaniałych ról przed Samem Rockwellem... Młody talent nie może się marnować.

PS: A jak ocenicie jego grę w "Niebezpiecznym umyśle"? Ja nie widziałam, ale jutro ten film będę miała i nie mogę się doczekać!

użytkownik usunięty
Lady_Snape

w "Niebezpiecznym umyśle" był równie wspaniały!! :)
jak dla mnie Rockwell jest wyśmienitym aktorem, i mam nadzieje ze kiedys dostanie oskara jakiegoś;)

użytkownik usunięty

Zgadzam się z opinią odnośnie "Niebezpiecznego umysłu" - stworzył naprawdę oryginalną kreację, która również łatwo nie wypada z pamięci. Tak więc wychodzi na to, że Rockwell w każdej roli jest fenomenalny. Bo kto może temu zaprzeczyć? ;)

Pozdrawiam,

Lady Snape

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones